migrate_from_group: Ojebávač František Jagelka
invite_members: Laura Mèszárosová
invite_members: andrej
invite_members: hhexe
invite_members: S.
invite_members: Viliam
invite_members: None
invite_members: Janixko
remove_members: hhexe
Ferkové číslo mám stále uložené. Už nie je Fero, Martin ale Ľubko dávajte pozor!!
remove_members: None
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bohužial veľa bytov a firiem je len 7 exekúcii v rangi od 300 € do 14 000 € 🥲
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Ferova klasická fotka, ktorú posiela, že už mu teraz prišli peniaze. Bohužial fotka bola odfotená 12 júna🥲😂
Bez textu.
invite_members: None
Keďže Fero si rýchlo nasral do nohavíc, keď zistil, že pravda ide von, je teraz ťažšie získať dosah u ľudí, ktorí ho poznajú. Napriek tomu urobíme všetko preto, aby sa dostali von nové príbehy.
invite_members: Gisell
Dve nové alteregá nášho obľúbenca pripravené na scammovanie
Bez textu.
pin_message: pin_message
Jeden z OG príbehov je o tom, ako si Fero za “drobné” 10 000 € kúpil s priateľkou chatu v Poltári, ktorá bola písaná na neho. Avšak tie ležérne pracovníčky na katastri to tam ani po roku a pol stále nenahodili!!! Žeby klamstvo? Nevieme čo si máme myslieť.
invite_members: Samuel Hozak
pin_message: pin_message
invite_members: Feri Jagelka
remove_members: Feri Jagelka
invite_members: Martin
invite_members: Pišta Kapota
invite_members: 😈
Dnes sa nám podarilo nadviazať kontakt s blízkym členom Ferovej rodiny s cieľom overiť a doplniť informácie, ktoré sme mali k dispozícii. Bohužiaľ, obavy ohľadom spotrebných úverov zobratých na ferovu maminu sa potvrdili. Fero si privlastnil prístup k internet bankingu svojej matky a postupne, v menších sumách, na jej meno zobral úvery v celkovej výške 30 000 €.
Jeho mamina teraz čelí mimoriadne ťažkej dileme: buď nahlási vlastného syna polícii, alebo sa bude musieť sama vysporiadať s touto astronomickou sumou, pričom jej nízky príjem celú situáciu ešte viac komplikuje. Počas telefonátu nám nemenovaný člen rodiny so slzami v hlase priznal, že sa obáva, že dlh nebude možné splácať, čo by mohlo viesť k strate domova.
Aj toto je smutná pravda o Ferovi, človeku, ktorého činy zanechávajú hlboké rany dokonca aj v jeho vlastnej rodine.
invite_members: Tomas Koval
invite_members: None
Činy Františka Jagelku to dotiahli až na článok v novom čase https://www.cas.sk/tip-od-vas/frantisek-sluboval-karin-pracu-v-norsku-skoncila-opustena-a-bez-penazi-zarazajuce-vyhovorky
Mám nejaké správy čo sa ku mne dostali ohľadom pána F. Pán F bol schopný sa nabúrať do telefónu a bankového účtu jeho kamaráta a zobrať si naňho niekoľko tisícový úver, on samozrejme naňho podal trestne oznámenie keď sa to dozvedel čo pán F urobil a keď si uvedomil že ma splácať exekúciu a ma niekoľko trestných oznámení na svoju osobu tak sa odsťahoval do Prahy podľa toho čo viem
invite_members: Williams Elizabeth
invite_members: Adam
invite_members: Viktória Andrásiová
Pozdravujem, treba si na neho očividne dávať pozor na všetkých frontoch. Kamaráta, nášho spoločného spolužiaka, ojebal pri prenajímaní bytov, cca 1,5 roka do zadu. Tváril sa klasicky ako ma jeho tatko byty a že jeden mu dá do podnájmu. Samozrejme sa nič take nestalo, následne keď spolužiak ostal v BA ako bezdomovec, ho poslal na byt kde bolo niekoľko cudzích dievčat, ktoré mali bývať tiež v byte féerovho “tatka”. A začali si to všetci dávať dokopy a zistili že byt kde bývajú dievčatá je na airbnb a Fero ho teda asi im nejako prenajíma. Dokonca im niekoľko krát náhle volal že musia odísť z bytu že tam ide jeho tatko :) asi si to totiž niekto bookol.
Dopadlo to tak, že spolužiak ho nenechal a zistil si kontakt na majiteľa bytu ktorý mu chcel Fero prenajať. Fero tam vtedy aj býval, majiteľ mal nervy že neplatí že ho chce vyhodiť. Tak ho spoločne so spolužiakom zbalili a vyhodili. Takze žial to čo Fero robí je už na nejakú diagnózu.
Bez textu.
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
Chceli by sme dať do pozornosti aj novú skupinu odhaľujúcu špekulácie F.J. na facebooku:
https://www.facebook.com/share/g/1BxV9YFZXH/?mibextid=wwXIfr
invite_members: Erika
invite_members: Adam
invite_members: Lolipop Ber
invite_members: Marián Mores
Bez textu.
invite_members: yesrrrr
invite_members: A M
invite_members: Dominika Sivačková
invite_members: Gabriela Kubolek
invite_members: Vojta Kutalek
invite_members: KatarinaK
invite_members: Zapadol Som
Zdravím mňa obral o skoro 160€ s tým že sa prezentoval ako právnik, že má neviem akú klientelu… prišiel s prosbou o to aby som zaplatila jemu klientovi v Osle hotel cez booking na jednu noc, pretože mu nejdu platby online, poslal mi screenshot o tom že mi peniaze poslal a kedže sme nemali rovnakú banku som si povedala že prídu neskôr, kedže sa zahral na neskutočné chuďatko brala som to v pohode, však keď potrebuje pomôcť 😀 asi 2-3 dni na to tá istá prosba s tým že mi hneď poslal screen o tom ako mi poslal tak som mu to nakoniec poslala… asi 5 dní na to vyšiel článok v novom čase, že slučnu poslal za prácou do Osla… link pošlem…. ešte v ten večer keď vyšiel článok ho kolegine stretla v (nepamätám si kde presne) v Česku vo vlaku ako sprievodčíka 😀
to všetko sa stalo pred necelým mesiacom
Prodával jsem listek na Beats for Love v Ostravě. Ozval se mi ted už známý Fero. Chvíli jsme si psali a já po něm chtěl občanku aspoň jako zálohu. On řekl že ne, ale že mi hned pošle peníze. Poslal mi screen z bankovnictví, kde to vypadalo jako reálná platba. Psal i rozumě tak jsem mu lístek poslal. Dokonce byl i ve stejném campu par metru ode me. Sdílel mi svou polohu. Chtel se setkat osobně ze dáme pivo, akorat jsem tam mel své lidi a předpokládal jsem ze ty peníze přijdou na druhý den, kdyz to šlo ze slovenské banky. Kdyz prachy nepřišly tak jsem mu psal a on se začal vymlouvat na to, ze to blbě zadal atd a dokonce mi poslal screen z emailu kdy mu psali ze ma doplnit informace jako adresu moji atd. Vse jsem mu doplnil, ale tohle bylo v patek, tak rikam ok v pondeli to dorazí. Jenže v pondělí nic a zase se začal vymlouvat ze to posle přes nějaký RI šek, pak mi to bylo už dost divné a vygooglil jsem si jeho jméno a bylo mi to jasné. Kdyz jsem ho konfrontoval s tim že je podvodník začal psát ze to je jmenovec a blokl si me.
invite_members: Mirinda 123
áno podobný, takmer totožný postoj zachoval aj voči mne ale zatiaľ si ma nezablokoval
Jsem ve spojení s českým youtuberem Robem Stárkem který se věnuje téhle tematice. Dostal za mříže jednoho podvodníka z ČR který v tom jel ve velkém. Dokončuje ted jednu kauzu a pak by se na to vrhl.
invite_members: 🥷
Pri priebežnej kontrole Ferovho finančného stavu sme zistili, že mu pribudla nová exekúcia č. 8 od spoločnosti Enjoy Travel. Všetci pevne veríme, že Fero si svoj „enjoy travel“ užije vo väzení.
invite_members: 🐰
Tak isto sa volá aj jeho otec
Nie je to jeho otec, pretože vyhľadávanie funguje na základe dátumu narodenia.
Možete si sami overiť tieto informácie na stránkach ministerstva spravodlivosti: https://obcan.justice.sk/pilot/poverenia/
František Jagelka nar [redigovane cislo]
invite_members: Miško Pipiško
invite_members: Adri
pin_message: pin_message
Bez textu.
prečítajte si článok čo si prad pár minútami poslala ak ste ho ešte nečítali
Viem čítal o tej karin
Toto si podchytim zavolam na tie hotely to je jednoduché
Jasne že sa dá zobrať úver stačí občiansky preukaz
Super 😀
remove_members: Lolipop Ber
Viete mi poradiť ako tomu zabrániť ?
Z vládnej skúsenosti to nepreverujú pretože banka na tom najviac zarába
Vlastnej*
Chápem
Zajdi na policii, nahlas zneužití osobních údajů
Jedine tak
Okej to spravím dam vám dnes info ako to dopadlo
Nie je možné zobrať si úver na tvoje osobné údaje. Ak by niekto sfalšoval tvoj podpis, takýto právny úkon by bol absolútne neplatný.
Jagelka tu bol a videl to 😉
Nie je pravda, že to nie je možné – v dnešných online bánkách, je povinné overenie identity pomocou tvárovej biometrie.
Bez textu.
Nech sa páči jeho kontakt
Aj tak ďakujem
Ahoj toto by ti malo pomôcť, mala skúsenosť v rodine sa niečo podobne stalo 😊😊1. Okamžite kontaktuj políciu – podaj trestné oznámenie pre podozrenie zo zneužitia osobných údajov a úverového podvodu. Zober so sebou screenshoty a všetky info.
2. Kontaktuj banky a úverové registre (napr. Slovak Credit Bureau, NRKI) – zisti, či na tvoje meno nie je vedený nejaký úver.
3. Zablokuj alebo vymeň občiansky preukaz, aby sa už nedal použiť na ďalšie podvody.
4. Kontaktuj Úrad na ochranu osobných údajov SR – môžu ti pomôcť s ďalšími krokmi na ochranu tvojich údajov.
Tieto 4 kroky nám poradila právnička pred pol rokom 😅
Klidně ať to vidí. Jeho činy už mu nikdo neodpáře
Ak máš z toho veľmi zlý pocit, môžeš si vybaviť nový občiansky preukaz a nahlásiť, že si ten pôvodný stratil.
Nemôže zobrať úver
Zisťoval som to teraz
Tak tak ako som hovoril
A obzvlášť si nie som istý, či momentálne pracuješ, ale ak nie, je dosť pravdepodobné, že by si úver nezískal, ani keby si oň žiadal sám.
Nema ako
invite_members: 999 :)
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
A kto je človek kto toto rozbehol ?
pin_message: pin_message
Chcel by som mu / jej potriasť rukou
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
Bez textu.
pin_message: pin_message
očividne aj viac čísel
[redigovane cislo]
Tohle je české číslo
Ja som s ním komunikoval len cez to moje , pretože sme boli dávno starý známi
remove_members: 999 :)
Bez textu.
Toto by som tu chcel len odložiť.
invite_members: Simona Chleb
pin_message: pin_message
Cením, ale moje meno nie je podstatné. Podstatný je cieľ – ukázať ľuďom pravdu a posunúť Fera bližšie k spravodlivosti.
invite_members: Lukáš Míka
invite_members: Jan Somsedik
invite_members: Michal
invite_members: Milan The_Great
invite_members: P
invite_members: Martin K
remove_members: Martin K
invite_members: Jana
invite_members: Jana Ďobeková
Zdravím Vás. Prosím vás mate niekto jeho číslo účtu?
invite_members: None
invite_members: 43831 Marwk
invite_members: Natália Kováčová
Pekný deň bratranec Fera Jagelku sa pripojil 🤣keby nahodil bližšie info píšte ale aký otec taký syn aj jeho foter ojebal deda no
Oklamal *
Tieto informácie sú aj niečim podložené? Nebolo by vhod obvinovať ludí bez dôkazov...
Pekný večer bývam od neho 5m keď bude doma kľudne napíšem ak by sa s ním chcel niekto osobne skontaktovať
Nie nie len hovorím že aký otec taký syn
A chodí pravidelne domov? Lebo po tom všetkom by som bol prekvapený keby ho tam pustili😂
Čo si si ho ešte zastávajú bol na pohrebe dedovom jedol s nami za jedným stolom a oni ho tam zavolali takú kurv*
Fero svoje bankové účty už dávno nepoužíva, keďže sú mu všetky zablokované exekútorom už asi od roku 2022, tak používa účty nevinných, nič netušiacich ľudí.
invite_members: Alex
No jasne že sa schováva doma keby ho v tom mama nepodporovala mala ho vyhodiť syn nesyn zub za zub
Podľa našich informácii neni doma niekoľko mesiacov
Mne vravel že vlastni kaviarne na Orave😀😀😀
Podľa výpisu majetku od exekútora nevlastní absolútne nič
To vravel celej rodine že kúpil kaviareň f1 že si požičal peniaze a že je právnik v ba
remove_members: 43831 Marwk
Neskončil ani bakalársky titul na práve
Takže jeho otec nie je milionár v Nórsku ako mi hovoril?
Bohužiaľ nie. Jeho otec je síce v nórsku ale robí tam stavbára.
Ani na jednej ani na druhej škole
invite_members: Katarína Kajanová
invite_members: Horkrax
velky spekulant ten ferino
Ja som si len chcela overiť číslo účtu. Brat ma podobný problém len nevieme ci zrovna s týmto človekom keďže často mení mená
remove_members: Mirinda 123
A viete povedať jeho meno? Nejaké jeho alteregá už poznáme💀
invite_members: Jozi Mrkvi
invite_members: Tip Majstri
invite_members: Meno Priezvisko
To sa asi nedozvieš kedy bude doma , ale keď ja som doma tak ho stretávam
Stretol som ho tam pred večerom
remove_members: Meno Priezvisko
Dobre vedieť
invite_members: P
Najprv to bol Marek no potom to boli ženské mena. Asi tretie strany
invite_members: XXCX
remove_members: XXCX
invite_members: Kristína Hlubinová
Pinol som najdôležitejšie info a príbehy, aby ste nemuseli scrollovať
invite_members: Miriam Kapsová
invite_members: Jakub Turčák
invite_members: Timi Sim
invite_members: Samuel Zemančik
remove_members: 🐰
invite_members: Natália Olešová
invite_members: Adriana Regulyová
invite_members: Dominik
Jsem muž této ženy a musím říct že jsem netušil jak velký zmrd to je
invite_members: .
invite_members: 999 :)
invite_members: Samuel Dostál
Mám jeho občianský
Kokot ma ojebal o 8000€ ....
Najlepšie dať hromadné trestné oznámenie, mám tiež ďalších 3 ktorých oklamal
Bez textu.
8000€????
Naposledy dostal napiču... Dal mi 700€ späť ale nič viac
Ano, zobral bezúčelový úver na mňa ako som spal. Keď som bol v práci videl som - na účte
Tykks
Bez textu.
Už som niečo posplácal...
Mne je zle
Bez chrbtovej kosti
Jen se chci zeptat jelikož jsem tu nový a celkově taková osoba mi je cizí ale můžete mi říct proč tohle policie neřeší ?
Nebo jakože tohle všechno vypadá jako očividné důkazy
Využil to že som it senior admin, tváril sa ako kamoš rok, pomáhal mi a potom asi si všimol moje heslo nejak si ho zapísal alebo neviem a keď u mňa raz prespával tak zobral úver
Mám aj konverzácie veľa toho...
Nooo super ale to mi řekněte že ještě nikdo ho nenahlásil na policii s tím co dělá ... Nebo jakože zda ano tak jakto že stále běhá venku
Polícia povedala že to bude riešiť jedine hromadným trestným oznámením.... Preto to treba urobiť, mám za sebou bývaleho prokurátora Marka Mališa ktorý vie pomôcť
Tak čo máš a môžeš zverejniť daj sem. Nech sa to tu nazbiera. Aby bolo čo najviac dokazov.
Pošlem ale musím to najprv všetko spracovať. Bude najlepšie sa ale osobne stretnúť si myslím. Môže tu byť niekto krysa ako vieme či nás tu reálne všetkých ojebal?
Mne nič neukradol ale len sluboval. No poznám ludi co okradol.
Na Fera bolo podaných viacero trestných oznámení v podobných prípadoch, takže na tvojom mieste by som určite išiel na políciu aj sám. Ak by si potreboval pomoc s napísaním trestného oznámenia, kľudne sa nám ozvi.
To by bolo aj medializovať nech je jeho tvár všade
Poznám pár ľudí, vieme to dať na internet minimálne
Napíšem známej čo robí v Jojke to poriešime
Kks ja normálne čumim 😃a to som s ním pred pár rokmi bola ešte na dovolenke 😃
Keby bolo treba poskytnúť informácie k akémukoľvek článku alebo reportáži, sme dostupní. O Ferovi vieme takmer všetko a radi to dáme von.
Taktiež, mám jeho polohu nasnímanú za 2 týždne čo som sa mu nabúral na telefón... Viem kde býva, kde sa zdržiava...
On je z nižnéj na Orave
Aj by si to vedel zverejnit ze kde momentalne byva?
Z videnia ho poznám ale nemám s ním žiadne skúsenosti
Ako hovorím kto reálne bol ojebaný, dajme to dokopy aby aspoň sme nemuseli platiť splátky, banka mi povedala že keď sa dokáže že sa jedná o trestný čin tak pozastavý splátky pokým súd nerozhodne
Ano
To je sice super ale nic takového určitě policii neříkejte protože by to mohl být problém
Akurát tam cestujem za rodinou
Viem aj o bydlisku v prahe kde sa zdržiava...
Tak prosím potom odíď...
Už len pre to aby si ty nemusel splácať jeho kokotinu by som to zrealizoval
Nech sú tu len ľudia ktorého reálne oklamal...
Čo najskôr
Prečo by mal odchádzať?
Tak ak ho neoklamal
Môže sledovať situáciu ale neviem
Tak v tom prípade chcem súkromnú skupinu len na takých ľudí lebo nikdy nevieš čo sa dostane ku nesprávnym ľuďom
😄😄😄 tak ja som sem dal jeho súkromne číslo a budem mu odnášať
Okey ak ho poznáte a chcete pomôcť potom chápem...
Nech to vidia všetci, čo ho poznajú, aj tí, ktorí boli oklamaní – aby bolo jasné, kto Fero v skutočnosti je. Je dôležité dať o tom vedieť aj ostatným, aby sa mohli chrániť a aby už nikto ďalší nedopadol rovnako. Cieľom je vytvoriť čo najväčšie povedomie o jeho konaní.
Chcieť môžeš do tejto skupiny sa môže prípojit hocikto a hocikto si to môže citat aj bez pripojenia
Neviem ako chceš skutočne vyfiltrovať koho ojebal a koho nie
Dôkazmy
Áno žil som s ním v jednej dedine do nedávna 😄😄
Myslíš že pre fera je problém si odfotiť svoje chaty a hrať sa na obeť zase samko trošku rozmýšľaj
Sorry napísal som pičovinu, mám teraz reálne vypité, oslavujem narodenie syna sestry a náhodou som natrafil na túto skupinu. Napíšem neskôr ak tak
Jakoby ikdyby si zahrál na oběť on sám tak když bude 50 oznámení že on ojebal a on řekne že někdo jeho tak si myslím že něco takového půjde úplně stranou a bude se řešit ten větší problém ne snad ?
O tom vôbec nehovorím. Riešil sa prístup do súkromnej skupiny, že by pre fera nebol problém sa tam dostať.
Jaj tak sry špatně jsem pochopil
Ja sa pokúsim to poslať do Jojky
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
V markíze mám len ženu skrz extrémne premeny tak to môžem skúsiť
Zavolal som známemu do markízy, máme nazbierať screeny, dôkazy, všetko a poslať mu to
Bude to v správach, máme reportérku čo má o to záujem...
Tak kľudne sa nám môžu ozvať sem poskytneme všetko
ja síce mám všetky správy ale niektoré/väčšinu posielal hlasovky, prekáža to?
Nie nie poslite ich sem:)
Poprípade umelá inteligencia ich prepíše do textu
Vôbec nie
invite_members: Luc Ka
invite_members: 0944 Byby
Mám kdyžtak poslat originál screenshoty nebo je již máte stáhnuté z příspěvku
Mozete poslat. Ja som si to len ulozil aby som ked tak vedel ze aj na fb nieco je
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
to je v podstate ku #3
mám na mysli ku tým čo sú pripnuté
Jasne dakujeme
Dá sa nejako dostať k správam pokial si už zrušil ig?
Vecne zablokovany ucet
Kľudne môžeš poslať
Banking industry ho nenávidí 😂💀
Najlepšie je, že stále to robí rovnako a používa aj úplne rovnaké slová
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
Omlouvám se že toho je tolik
Vobec cim viac tym lepsie
on nieje pravnik ale profesionalny ojebávač
Pravo len studoval. Aj to na dvoch vysokych skolach ale ani jednu nedokoncil
A jeho studium sa tiez neda nazvat nejakym uspechom😂
Veru je to tak neskončil ani bc.😂
Wannabe právnik
niekde som čísala že ho v 2. ročníku vyhodili
2. Alebo 3. Isiel na disciplinarku
A tam ho vyhodili
Potom isiel na suromnu, kde bol jeden rok a potom uz nevieme
invite_members: Som J E B A T E Ľ N A
invite_members: Fliperik
invite_members: Lucia Krivackova
invite_members: Mr Hl
Ahoj 🐺 RobStark
Vítám tady ve skupině Roba Starka, jak jsem už psal, točí videa s touhle tematikou a dostal už za mříže člověka co takhle podobně ojebaval v ČR
Kdyztak mrkněte
Ma zajem tuhle kauzu medializovat aby vubec policie zacla neco delat. Kauzu Hrebicik jsem sledoval a tohle si troufám říct je uplne jine kafe.
Mňa napadlo keby sa viacerí stretneme koho oklamal a spoločne išli na políciu
To by tiež isto pomohlo
Keď budeme viacerí
Určite sa ľudia ozvite aj robovi ma na YT celkom veľký dosah spíšte mu čo sa udialo aby to bolo možné dať do videa
Jsem s nim kontaktu
A čo trestne oznámenie ?
Keď dáme viacerí isto to bude mať obrovský vplyv na to
Domlouváme schůzku. Budu informovat tady
Okej
Povzbudzujeme všetkých, ktorí boli oklamaní, aby sa obrátili na políciu a oznámili, čo sa stalo. V prípade záujmu vieme zorganizovať stretnutie, avšak vzhľadom na to, že Fero pôsobil po celom Slovensku aj v Čechách, môže byť takéto stretnutie komplikované — keďže ľudia pravdepodobne nepochádzajú z rovnakého mesta, prípadne ani z rovnakej krajiny.
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
Tak to dajme tak že každý kto chce sa stretnúť nech napíše odkiaľ je a sa stretneme niekde kde to ma každý najbližšie … a ty čo sú z Česká nech sa zvlášť stretnú a potom povieme že jedna skupina už je v Česku
Myslím si že by sme dosť tým pomohli
Bez textu.
Súhlasím dobrý napad
tiež súhlasím
invite_members: •L•
invite_members: Noe
invite_members: ZixTro
invite_members: Blato 58
Bez textu.
Tady by btw měl bydlet
Vezl jsem ho tam z beats a byl tam celý víkend, pak zrušil polohu
Bohvie môže to mať Airbnb
invite_members: Tobino
invite_members: Adam
invite_members: Patrik
Ja som ho teraz ubytoval, samozrejme mi dlhuje najom, ale podme ho spolu chytit teda.
Kde si ho ubytoval ?
Podľa všetkých informácii sa ma nachádzať v Nórsku
V Prahe
ale hovno
tu je v Prahe
Videl si ho ?
ano
dnes mi poslal najom 1kc :D
Kde ste sa videli ?
vcera v prahe ho videl spolubyvajuci, ktoremu verim. ja som ho videl vo stvrtok
nevedel som dodnes o tejto skupine, teraz som sa pripojil
takze on nevie, ze ja viem
ale kedze mal dnes zaplatit najom, a nezaplatil, tak mozno uz uteka prec. dnes idem na byt
On už ma byt 4 deň v nórsku
Čo mne tvrdí
nepovedz mu, ze vies, ze nie je v norsku
proste mame sancu ho chytit teraz
ak tu je niekto v Prahe
okrem mna teda
A co od teba pýta nejakú zálohu alebo co? Nenechaj sa ojebat
byva u mna 3 tyzdne v byte uz
nic som mu nedal
len proste tratim na najme, ale to je OK to ma tak neboli
Chcel som
mrzi ma co vam urobil
Že už nech ma prestane ojebavat
ojebuje ta..a je mu to jedno ocividne
ja som do dnes veril tiez ze mi zaplati
takze...
Ako ho chceš chytiť ?
no neviem ako, tak mi povedzte co mam urobit
No nič
Každého ojebal
Akurat som bol na polícií, konverzácie a žiadosť o úver s dôkazmi mi idú poslať zo stanice kde som to podával, pošlem to tu a ptm to vieme dať naraz ako sme sa tu dohadovali
na policii kde? v SR?
Ano
Ako naraz že sa stretneme tak myslíš ?
tak to nestihas dojst sem dnes, ci? ja neviem
Ja to s ním riešim od septembra lenže kedže som bol sám nič neurobili, jedine sa to dá riešiť hromadným
ja ho dnes idem z bytu vyhodit
Mne ide 8000€
a kam zmizne potom, neviem
to ma mrzi Samo
Čo vyriešim bitkou
Aj tak už raz dostal...
nechcem tu take veci pisat
Patrik dohaduje sa že sa stretneme všetci koho ojebal a dáme spolu trestne oznámenie + jeden pán ma natočiť o tom video takže by sme to niako cele dali dokopy
S policií rovnou za nim jít?
Nečudoval by som sa keby tento clovek co tu pise je fero jagelka
detektiv Zemančik 😃
chapem ste paranoidni uz, nie som Fero, dlhuje mi peniaze za najom
Tak mu chod zaklopať 😅
Picovina na čo
uz to riesim, ale ja nebyvam priamo v prahe
Aj to kde býva je zbytočne pre nás
Keď máš pod 18 tak je to zbytočne
Nemám
A čo by si spravil akoze ?
Keby ta napr ja ojebem o 8000€ nesiel by si za mnou?
Keď je doma odkiaľ pochádza zdržiava sa tu
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Na sama chalúpku ma trvalý pobyt
537
A co tak sú trošku urobiť srandu a každý si na tu adresu niečo objedná na dobierku?:)
Ty by si sa vrátil domov keby zoberieš na mamu 30k ?
Wtf načo ?
Trošku mu zhoršiť žitie
sama chalupku, byvaju jeho rodicia
Neboj bude mať zhoršené dosť si myslím ak sa to bude riešiť
Zhoršiš jeho rodičom
Maximálne asi tak
Robil objednavky aj na ocovu firmu ojebal toho dosť...
Bez textu.
invite_members: Samo
Ja som v Prahe keď tak
A to je dôvod prečo ísť za ním, nie? Minimálne ako Patrik by som ho vymkol v byte, zdieľal adresu kde je a kto chce nech si príde, podal hromadne trestne oznámenie aj s lokalitou policii, len kým to začne polícia riešiť, tak by v tom byte aj skapal
Alex ja nemôžem niekoho obmedzovať na slobode
Kto teda vie prísť do Brna ?
Bez textu.
ak tak viem zobrať dovolenku a riešiť to viem prísť kde treba ale logicky by bolo sa stretnuť viacery
Bez textu.
vie prísť aj môj právnik
Ok tak on proste ešte je nevie, že viem.
Zamknúť, polícia vybavené
Čtvrtek v 15 hodin v Brně
Místo ještě upřesním
Tak ako to chceme urobiť? Viem ho naťahovať ešte pár dní možno
Dôkazov máš viac než dosť
Alex hej a podpáli sa tam atď... Mám deti tento týždeň nebudem ich ťahať do Prahy toto riešiť takto
Bez textu.
Nepísal si ze dnes ideš kuknut byt?
Ano, ja hovorím o zamknuti ho tam
ten kokot zdrhne cez balkon ak nemáš vysoko byt
viem o čom hovorím, zamkol som ho tak v mojom byte...
Je to vysoko podkrovie. Nemá kam inam utiecť. Ale hej, skúsi okno, jebne dolu a pôjdem do basy
Zamkni a volaj políciu
Alebo nech polícia ide rovno s tebou
Zavolam im najprv, ako to vyriesit.
Povedz ze už minimálne 50 000€ nakradol, už sa to aj medializuje ale stále uteká
Ešte povedz ze tušíš ze chce zdrhnut za hranice
dnes posielam komunikáciku atd do markízy ako som písal v piatok
Máš tam niekoho známeho ?
ano
Ak nie pomôžem ti moja žena ma s nimi zmluvu do augusta
kamoš je editor pre markízu, kamoška reportérka má záujem o reportáž
som v Bratislave ak tak, kľudne ak tu niekto je vieme dať stretko
môže sa hodiť
Tiež mam v markíze kameramana/strihaca, bratranec
To je hovno pretože ty potrebuješ redaktora
A oni niesu v kontakte
Pracuje v markíze cez 10 rokov, myslíš si ze nemá kontakty?
Vedenie sídli úplne niekde inde
Sedia v Blave ale ak treba zistím kde
A môžete ísť rovno tam
volam s policiou
Pozdrav a povedz ze ojebal veľa toho a ze chce utiecť, vtedy by ho mali dat na predbežne zadržanie z dôvodu možného úteku
ahoj tak som dovolal
prepac citam az teraz
nemam nikoho nikde zamykat.. ale ze sa mi policajti ozvu (Prazski) ze ako postupovat atd.
lebo ja som nie priamo v prahe teraz tak to dvihli stredoceski policajsti
Ale, volal mi teraz FERO! Ze mi maju dnes prist peniaze. PROSIM. Nikto mu nepiste, ze tato skupina existuje
Však ale polícia ta dokáže hneď prepojiť na prahu
o siedmej sa snim mam stretnut
Smrdí ojebom
oni to poslali prazskym
Alex ojebom akym? z mojej strany?
neexistuje
Z jeho
no to je jasne :D
O 7 ti dá výhovorku
:D
ale, naposledy sme sa stretli vo stvrtok
on proste nevie, ze ja viem
A aký si mal z neho pocit, pokiaľ si nevedel o koho ide? Ako sa prezentoval?
Slovak co prisiel do Prahy pracovat, hladal ubytko
normalny typek
rodica v Norsku
poslal mi PREDO mnou z VUB.. ale bol vikend
a videl som zostatok, 40tis EUR plus nejake drobne
A ty máš akú banku?
CSOB
kamo vieš kolko mam VUB mailov že mi ide na účet 10 [redigovane cislo] atd atd? :D
jj
Okamžitá platba funguje aj cez víkend nie??
a to som itčkar... Vie to ojebať lebo pri takých prevodoch to vie zrušiť do 24 hodin
na Slovensku neviem, ja zijem v Prahe
nad určitu sumu nie
teda vedla prahy
no kazdopadne..
to je fuk teraz.. mne nejde o peniaze
Ale banky máš obe slovenské nie?
ide mi o tom ze som mu ako Slovakovi c hcel pomoct
Banky mam aj CZ aj SK
to je jedno prost
proste.. on uz ma finty ako na to
Bez textu.
To ze pred 2 rokmi neboli okamžite platby a stále používa výhovorku ze je víkend a ľudia mu to žerú je úlet
SEPA platby nie su okamzite vzdy
Bez textu.
Bez textu.
už by som bol milionár :D :D
v CR napr UniCredit stale nema okamzite platby.. ale to je jedno
VUB to má inak, preveroval som si to s bankou
prenajimam, viem.. platia mi ludia z FR, UK, DE atd.. a cakam aj 2 dni
Nechcem sa hádať, ale za mna picovina
Alex, zbytocne sa rozculujes. Ojebal ma. Ano, opil ma suchym rohlikom
ked nejake VUB PDF mi ukazal
Nvm mam slsp a napr príde mi výplata z Nemecka a príde mi hneď
ano lebo uz mas naparovany ucet v tej banke.. proste ..money laundering
Sepu nemá každá banka
Už by mala mať každá nie? Keď už aj zaprdeni mBank mi o tom posielal mail pred polrokom
Ale ty nemôžeš porovnávať Unicredit na Slovensku a Unicredit v Iraku
invite_members: Evka Stopiaková
kto je Admin?
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
bolo by fajn tento kanal ci ako sa to vola... nejak zabezpecit
aby sa sem nedostal hocikto pod akymkolvek menom
vratane mna.. som sa sem dostal po prekliku zo skupiny na FB
už sme to riešili s adminom v piatok toto je verejná skupina bude sa riešiť potom taká interná....
pin_message: pin_message
To ti môže byt jedno keď Fero sem bol
pin_message: pin_message
mám na fera 3-4 čísla takže cca to viem odsledovať kto tu je ale zas kúpiť číslo je najmenej
ked fero sem bol? nechapem
Sem
kde sem?
tu?
kua deti, gramatika :D
on uz bol tu v skupine?
Áno bol sem v skupine
TU v skupine :D ok inak, @vojta_kutalek moze potvrdit, ze nie som Fero
teraz som mu poslal fotku svoju s prstami ci co to chcel 😃
Bez textu.
neviem ako podla mna chodí do nižnej
nedávno min tam bol na urgente vraj s ,,bratom"
Nie on ru bol pod číslom ktoré som poslal sem
Lukas ja ti nerozumiem, prepac. Fero tu raz bol. Ale uz tu nie je. Spravne?
ano
ok
bol tu ferko pod číslom ktoré mal na neho Lukas uložené
😂😂
Zaujímavé to iste mi tvrdí ale že je v nórsku
Teraz som s ním volal
Každému povie niečo iné pozri kolko ludi ojebal
On ma v nórsku len otca , nikdy tam Fero za ním nebol
Hej hej to poslal už aj mne takúto foto
Kamarát s ním volal jemu tvrdí že je v Amerike v Dallase
Je v prahe na 99.9%. včera prišiel a zaspal v byte, mám to potvrdené od človeka čo býva vedľa neho a o ničom nevie.
Realne je max v prahe rakusku alebo nižná
Nikde inde reálne skoro nechodí už
Mne tvrdil ze je v Las Vegas 😂😂😂
Nevie ani po anglicky či by tam robil a hlavne ako by sa tam dostal
Pesobusom v jeho prípade
Tak, policajti mi povedali, ze nez sa s tim stretnem, mam im zavolat a ich pripravit, a pridu atd. Musim ist pracovat, tak dam potom info
s nim*
Okej
Sem nieje pretože teraz som sem už 5ty deň a po nom ani smrad neostal
Praha je dost velka tak neviem ako to myslis.
V Niznej
aha, tak to ano. Je v Prahe teda dnes rano bol. A ak nezavetril, ze viem o nom ze je podvodnik, tak este tu bude
Skor ak reálne o tebe nevie skus zahrať sa na sprosteho
Či ti nevie poradiť s pôžičkou alebo niečo
On sa chytí...
Bez textu.
Mě dnes “vrátil” peníze
Btw jeho nový účet
1kč 😂
Jak mne 😁
Mam aj kamerovy zaznam ako fetuje
Kamoša ojebal v jeho bare v žiline
Skusim mu zavolať možno to bude riešene viac kedže je feťak
Nie raz taký chodil po nižnej...
invite_members: Jozef Kubica
Dobreee posli to sem
čakam na kamoša ktorému patrý bar či ho nájde
je to od septembra
To asi už nebude kamerový záznam
keď tak stalo sa to v spacebare, min je to svedok, okradol vtedy aj jeho
Býva väčšinou 2 týždne
záleží podľa uložiska
Okej toto som nevedel väčšinou keď som ja riešil záznamy každý mi povedal že 2 týždne to majú v podniku
riešim komplexne it riešenia aj s kamerovými zariadeniami ako je hikvision atd, záleží podľa kapacity, moderné nvr môžu mať aj rok záznamu, bežne sa tam dávajú 16tb disky
respektíve 2x8tb
Pre to sa nehádam lebo viem že to robíš 😂
Tak že máš viac o tom info
ja sa tiež nehádam len som vysvetlil cca ako to býva :D
ten štvrtok do toho Brna kto všetko by mohol?
spravil by som ptm samostatnu skupinu ľudí čo pôjdeme sa osobne stretnúť ak to nikomu nevadí
Nevadí ja pôjdem
Bolo by dobre asi aj na FB dať
Že bude stretko
neviem no, nechal by som to skôr v internom kruhu ľudí, v skupine na fb môže byť ktokoľvek, tu si to aspoň mi nejak odsledujeme....
hlavne samozrejme treba si zas uvedomiť že hromadné trestné sa nerobí tak že sa stretne 160 ľudí pred policajnou, veď by ich tam jeblo
urobí sa petícia, pod ktorú sa podpíšu poškodení a spolu s dôkazmi sa to zavezie na fizlareň
Matej od Fera je kto?
v tejto skupine. Poznám jedného s ktorým sa hrá na kamaráta a ojebávajú spolu....
Podľa mňa 160 nás ani nebude ak nás bude 15-20 bude super
Dopodrobna neviem ako to funguje ale ak máš skúsenosti a ostatní odsúhlasia tak môžeme aj tak
ono hlavne to musí presahovať určitú sumu ako celok, pokým sa nemýlim zákon ma hranicu na 35 000 eur, do 35k je to priestupok nad je to trestný čin aspoň niečo také som riešil s právnikom
ja tiež sa nevyznám, preto mám právnika ktorý mi len radí je to samozrejme ale aj na Vás
Spolu hlavne nech da dohodneme
Myslíš že to bude 35k?
len odomňa to je 8k
No veď áno
dokopy sa to nakopí, čítal som od niekoho že 4k atd atd atd
Tak potom je to možné
hlavne robí to ako vidím medzi viacerými štátmi, ten chalan pôjde proste....
Dufam v to budem robiť všetko pre to 😃
No ak myslíš mňa no tak ja s ním neijebavam taktiež som na neho podal trestné oznámenie po tom čomsi na mňa však pôžičku 11K
Ale možno to niesom ja ja sa nevolam Matej 😂
veď preto sa pýtam
lebo Matejov je milion
nehovorím že si to hneď ty :D
Ale viac ľudí si mysleli že v Tom idem s ním . Lebo boli sme od 3 rokov kamaráti a neverím som čo sa o ňom písalo a rozprávalo až kým ma nedonutil si založiť Slovensku sporiteľňu a potom na moje meno zobral pôžičku
invite_members: BanditAJ
A potom tou slovenskou sporiteľňou ojebaval ľudí a bolo tam moje meno nie jeho takže si to pošefil kokot
to urobil podobne na jedneho chalana aj voči mne
žiadosť napisal na meno človeka ktorého ojebal a ptm keď som ho našiel som zistil že aj jeho ojebal o tisíce :D
proste to je stará škole už ten kokotek, robí to dlho a vie čo robí....
Ahojte, ja som zalozila skupinu na fb kde je 170 ludi. Fero mal nejaku byvalu priatelku Zuzka Fajnova ktoru vraj tiez ojebal o nejake tisice. Nepozna ju niekto?
Nechce sa mu do roboty tak robí toto
Ja ju poznám
Chodil som a nimi aj na tu chatu vraj co on kúpil 😂😂
Myslim ze o nom.by bol celkom zaujmavy dokument podla toho co mi ludia pisu volaju a davaju info
keby vieš.... :D
Pekne mu jebe tomu chlapcovi ked uz aj vlastnu rodinu poojebaval
čo čakáš od feťáka
Aj na mamu si zobral pôžičku
Dufam ze ho matka uda uz vraj to ma naplane
Ano vsak ze matka je na liekoch
Ale deee veď ocko ho vyťahoval z každej sračky
Chcelo by to ale viac dokazov a materialov na to aby ten youtuber o nom vedel natocit video
Fero ojebavač najstarší brat sedinv base a najmladší je buzerant . To je proste rodinka 😂😂
je toho dosť
Rodinka jak lusk
A to všetko preto lebo stary Fero nikdy nebol doma . Mama bola na nich sama.
Ale hlavne nech uz stopnu toho zmrda lebo to je neuveritelne co ten chlapec napachal
No pocul som ze chlapec ojebal aj cestovku, falošným potvrdením o platbe.
Ano ano to aj ja som pocula a ta neho potom vydala exekuciu
Ojebaval aj policajtov . On falšoval občiansky . Že je právnik a Mgr a neviem čo tam ešte mal .
Raz nás na obchodnej napadli Ukrajinci tak sme sa pobili a keď došli benga a riešili nás takými. Len ukázal občiansky a nás pustili a ukrincov zatkli 😂😂
Takže na niečo to aspoň bolo dobré 😂
Musíme to ale zorganizovať kulantne
Bude sa teda podavat hromadne TO?
Alebo co sa teda vie stym urobit? V tej skupine na fb kazdy drzi hubu nikto nechce nic napisat iba mi sukromne chodia spravy ze ich ojebal a pod. Je tazke potom zorganizovat tolko ludi a pisat kazdemu a dohadovat sa
nie solo, treba to dať hromadne
preto nech sa spraví skupina ľudí súkromná kde sa nebudú báť
ale musí to byť moderované
Chce to nejaký šat a moderaciu. Já bohužial čas nemám. Akurát mi volal. Čiže ja viem pomôcť týmto, že som stále vlastne na jeho háčiku
Dnes to stretnutie zrušil takže zajtra, a buď sa s ním stretnem alebo mením fabku. Potrebujem byt prenajať
on ťa bude naťahovať
je to zmrd
A on tam.byva dlhodobo?
Polícia o ňom vie ale nič viac mi k tomu nepovedali, len že mám zavolať až za ním pôjdem a prídu
Ci to len na par dni?
Je tam 3 týždne už
Aby ti do zajtra v tom byte aspon dvere ostali xd
Neboj tam nemá čo vziať také
😀😀😀 tiez by som sa na to nespoliehala
A ani ako, je to podkrovie
ako chápem ale je to ozaj kokot, on aj ten byt dojebe len tak aby proste uškodil, neviem či toho buzeranta to vzrušuje či čo ale je to psycho naozaj bacha na toho kara
Podla mna ho este prenajme dalsiemu cloveku 😀
nečudoval by som sa
tak ale v čechách funguje kataster, tam sa to dá preveriť komu čo patrí
len no, Fero je Fero...
Catch me if you can
A na slovensku akoze nefunguje?
DiCaprio 😅
čiastočne
stále nejde full stav :D
Ide
Uz dobre dlho
Kkt on dava take vyhovorky z fleku ze jebat cely kataster 😀
minulý týždeň som napr riešil, boli tam ešte staré údaje, musel som si preveriť majiteľa bytu
ale nejdem sa hádať možno ho odvtedy zapli už celý, len viem že išiel zo záloh lebo s našou firmou sme to chceli pomôcť nahodiť
On ojebaval aj keď bol somnou . Ja som nechápal ako dokáže z fleku vymyslieť taký príbeh
len mali také backupy že nemali... :D
A btw kataster sa da tiez ojebat, nas ojebali fslosnimi zmluvami a pozemky za niekolko milionov, hold na orave su picusovia co maju znamosti
všetko sa dá v tomto skurvenom štáte ojebať....
Dokonca znamosti na policii a sudoch ma, takze tazko pohnut
to máme aj my...
Vraj nema
Marko Sališ, bývalý prokurátor je na našej strane
kľudne mu môžete zavolať a spýtať sa, na googli je určite číslo
Vraj nema na policii nikoho len vie s vecami vykluckovat
To som myslel iny oripad, nie fera
tak ten buzerant pozná ako tak trestné právo, aby vedel čo môže a čo nie
inač by už dávno sedel
Urcite ano
zas sprostý nie je, je len prejebaný feťák
Ma teraz festivalovu sezonu
Zas ojebava o listky?😅
stále
:D
Kokos on snad na kazdom festivale zatial bol 😀😀
Co mi ludia pisu
Dokonca darkshire
Co ani nieje komercny
A to si ho tam nikto nevie chytit?
A co mu urobis?
Chapes
ešte keď sa somnou pred rokom spoznal bližšie tak ma pozíval na pohodu, grape atd atd atd
To ze mu niekto najebe nic nevyriesi
už som ho chytil. Dostal napiču ale čo spravíš
max sebe zle, ešte ťa buzerant nahlási za napadnutie
treba normálne hromadne, tu sila nepomôže
Hej presne
aj keď, zbiješ ho a myslíš že nám každému vyplatí plnú čiastkuM
Vsak postrasit ho, najebat este raz dvs razy, mozno si uvedomi ze po nom ludia idu
pochybujem že som jediný čo ho jebol pár krát o zem...
Ale ved on vie ze idu vsak uz bolo na neho niekolko TO
Aj v minulosti a nic
lebo ľudia to stiahnú, policajti ich odhovárajú lebo je upravený trestný zákon
preto hovorím že jedine hromadne, riešil som to skoro rok s políciou
Pocuj ja len zevraj sa ten kkt dnes chysta do Norska tak aby Ti neusiel apreto to prehodil na zajtra
reálne aktuálne som asi jediný čo viem že som na neho niečo podal a nechal to na polícií, lebo ono keď ho nahlásite viacery, tak polícia si to pospája
Mam kolegu co tiez nonstop kradne, vymysla si a pod, len sa z toho vyspi a mysli si ze vsetci zabudli, pojebany kleptoman, ale poliaci si ho nasli a trosku ho konfrontovali, videl to sef na kamere, den predtym ukradol mobil kolegovi, uz si tu davaju pozor, ale stale kradne, kazdy den nieci musi ukrsdnut alebo niekomu uskodit
to už je psychická porucha
ale Fero je isto tak na tom tiež
Feťáci sú všetci taký istý
Nie si jediny aj par dni dozadu pisal nejaky typek do tej skupiny na fb ze akurat podal TO
tak sa to potom zbiera. Ako hovorím ideál sa stretnúť viacerý a dohodnúť sa
spísať petíciu, podpísať zapečatiť a dať na políciu kľudne adminovi skupiny nech zanesie
takto sa to bude naťahovať roky. Už je nás dosť v tejto skupine na to aby to bol zaujímavý prípad pre políciu ak všetci majú niečo na neho
Preto ten typek co tu pisal ze je Fero u neho v byte, mal ist dnes aj s policiou za nim, dokazy su, kludne podajte aspon dve osoby teraz hromadne obvinenie, ostatne osoby podsju potim dslsie, lebo ak by nahodou bola pravda ze ide do toho Norska (je schopny vsetkeho, ak tu nahodou vidé v skupine ze sa nieco planuje, tak sa boji) policia by ho mohla zadrzat, lebo ak utecie potom vam moderatorka a pod nepomoze, uz ak spominate ze si falsoval obciansky, myslite ze by v norsku nemohol byt pod inym menom? Trosku rozmyslajte dopredu
veď práve, preto kto je teraz v Bratislave a okolí nech sa mi kľudne ozve. Viem odbehnúť z práce...
keď tak som v Petržalke
šéfovi som už o tom písal čiže pohoda
Samuel, ten týpek som ja. Volal som na políciu. A vravím ti mám deti na starosti tento týždeň, a nebudem behať po výsluchoch atď. Zajtra ak zdrhne, bohužiaľ. Dnes je ešte tam vraj. Večer tam idem na blind pozrieť byt.
ja viem, si si asi pomýlil odpoveď, chcel si asi @w0ndyyy odpísať. To ale ani neni potrebne teraz od teba niečo riešiť ako skôr od ľudí čo sa vedia stretnúť a vedia dať hromadné
je nás 69, určite sa niekto musí nájsť
Vssk by si spisal len jednu zapisnicu a by sa to riesilo, ale chapem nemas cas, len aby potim nahodou nebolo neskori
😀😀😀
Ukradli mi auto bol som tam 2 hodiny a mrokari ma ešte 2x zavolali na hodinu pozrieť video. Bol tam páchateľ...a doteraz nič už je to rok. Proste bohužiaľ aktuálne nemám toľko času
Bez textu.
ak tak toto je ten môj právnik, napíšte mu do správy poprosím
Akoze chlapci, ako tak čítam niektoré komentáre tak sa nečudujem ze vás okradol nejaký dement z Niznej. A tiez by som sa nečudoval ak by de Salis bol samotný František de Jagelka 😂
Nie je, máme spoločných priateľov, novinárov
My ako stránka za týmto človekom nestojíme nevieme o koho ide možno by bolo fajn zverejniť číslo advokáta a advokátsku kanceláriu, ktorú zastupuje
Apropo, ja na FB tiež nemám vlastné meno a nikdy nebudem. Toto zase nepochopím ja..
Ak už niekto vystupuje ako advokát, očakával by som, že bude komunikovať aspoň z firemného účtu. Inak to pôsobí naozaj neprofesionálne a, popravde, dosť nevierohodne
ako hovorím, kľudne si ho viete prekuknuť čo to je za človeka
zapojil som ho do toho ja nakoľko som to riešil s ním skoro rok sám. Poslal som mu skupinu ohľadom neho. Idem teda zverejniť číslo ale len adminovi aby zas nevolalo 69 ľudí
neviem ti napísať súkromne do správy, ozvi sa ak tak kde to vieme prebrať prosím
Kontroloval som stránku Slovenskej advokátskej komory, kde musia byť všetci advokáti zapísaní, a nikto pod menom Marko Sališ tam nie je evidovaný.
Bez textu.
je to bývalý prokurátor ako hovorím dám ti číslo priamo naň, nemám dôvod klamať keď sám so ojebaný. Inač by som tu nezverejnil toľko vecí
Bolo by fajn aby sa viacerí vyjadrili kto sa teda stretne a kedy a neboli ticho ako teliatka
No napokon zistime ze de Salis je skutocne Jagelka a snažil sa vás odrbat posledný krát, to by uz bolo na knihu alebo film 😂😂😂
je to právnik od môjho otca....
zastupoval ho v pár veciach
Tak prečo potom hovoríš, že je právnik
ked neni registrovaný ako advokát
prokurátor je trocha vyššie by som povedal... A to že Vám chce pomôcť je skôr jeho dobrá vôľa. Defakto každý si to môže riešiť aj sám ale potom sa nedivte koľko sa to bude riešiť. Ako hovorím, ozvi sa mi, pošlem ti číslo, spýtaj sa ho na čokoľvek nech ti to aj dokáže. Sám povedal že nemá problém osobne dojsť na stretnutie kde chceme prísť aj my aby pomohol
hlavne by asi nebol zapísaný na prokuratúre
Bez textu.
Súhlasím no nechceme to už niako cele dať dokopy nech sa stretneme a vybavíme to aj s tým prokurátorom ? Aj zo všetkým komplet
No pokiaľ je mi známa právna úprava slovenskej republiky poskytovanie právneho poradenstva je limitované na osoby zapísané v Slovenskej advokátskej komore
a nie prokurátor neni viac ako právnik
máš vyštudované právo?
In matter of facts v auguste ano už mi chýbajú iba štátnice 😄
Toto je stand up comedy 😂
ok nejdem sa hádať môže byť, pre mňa je to človek čo pomohol ocovi zachrániť byt. Skrz to keď oco zistil čo sa mi stalo tak mi dal na neho kontakt aby aj mne pomohol. Buď niekto pomoc využije alebo nie to nechám každému na slobodnom rozhodnutí
každopádne to stretnutie by sa zišlo dohodnúť tak či tak za mňa
Bez textu.
pin_message: pin_message
Určite, ak máte tú možnosť, bolo by skvelé, keby ste si našli čas na Roba. Robo ma na YT channel so 60k subscribermi. Zmedializovanie celej veci by mu mohlo výrazne pomôcť. Ak je pre vás Brno príliš ďaleko, verím, že by sme vedeli vymyslieť aj nejakú alternatívu.
prípadne ak niekomu nevadí ísť vlakom viem aj prispieť na cestu niekomu ak nemá za čo prísť....
ja pôjdem v stredu večer z Bratislavy alebo vo štvrtok ráno
To je naozaj pekná myšlienka a výborný nápad. Ak by mal niekto problém dostaviť sa a nutne by potreboval financie na cestu, sme ochotní aj s tým pomôcť.
prípadne ak tam chce niekto prespať mám v brne možnosť aj ubytovania. Pracoval som tam polroka čiže stačí sa ozvať. Dôležité je ale aby nás bolo čo najviac....
Je krásne vidieť, že dobrí ľudia ešte nevymreli. V dnešnej dobe je vzácne, keď si ľudia takto navzájom pomáhajú. Klobúk dole pred vami aj keď ste boli okradnutý a pomáhate ďalej! Proste klobúk dole
Ďalšia vec, ktorú som tu chcel spomenúť – môže sa stať, že vám na polícii povedia, že nejde o trestný čin, pretože suma nepresiahla hranicu 700 eur. To je síce pravda pri jednorazovom skutku, lenže vo ferovom prípade ide o súbeh trestných činov a viaceré pokračovacie trestné činy. V takýchto prípadoch sa jednotlivé škody sčítavajú, a preto ide už o úplne inú sumu.
pin_message: pin_message
Pocujte, a je tu viac ludi zo SR alevo CZ? Lebo nebolo by jednoduhsie dostat toho Roba sem a teda mu mozno preplatit cestu. Ako niekolko ludi bude cestovat tam?
Napíšem mu uvidím čo sa s tým bude dať robiť
možno online formou nejaký rozhovor. Ale defakto tak či tak by sa malo čím skôr niečo podať aby nezdrhol....
Vsak to muzeme udelat navickrat
ja každopádne nemám problém prísť určite
S Robem komunikuju a kdyz nas bude par ve čtvrtek a pak i v Praze tak to bude cajk
Myslim ze i po telefone se da udelat pripadne zpověď
Potřeboval bych nějaký seznam lidi na čtvrtek
Brno
view results tam vidíš kto ide
Ok
Bez textu.
zatiaľ
Ja by som mohla online kludne aj po telefone.
Ja môžem len v prahe až po ďalšom utorku
Tu sa vyjadrite nech nech to tu nezapadne v správach
Ak nebudem mať povinnosti zúčastním sa aj ja vo štvrtok
invite_members: Kristína Pápežová
invite_members: Sara Tazberik
invite_members: Karim Loreb
Ďalší pán podal trestné oznámenie, polícia to vraj už rieši
V SR alebo ČR?
SR
Ok najlepšie keby to mal 1 vyšetrovateľ
V ČR podala jedna známa vraj tiež, ju oklamal o 20 000kč
Keby si zistil číslo prípadu bolo by to super
Načo číslo prípadu ?
V ČR aby som ho nahlásil až budem nabudúce volať s políciou. Tam prava ruka nevie koľko má ľavá prstov
Číslo nepotrebuješ, právničky som sa pýtala 😊
Tiež mi to prišlo divne … že načo číslo
Pána beka tu je už strašná paranoja
Neni to sú fakty
Ja som chcel české číslo prípadu
Nie Slovenské
Volala som znamej co ma kontakty v jojke vraj sa na to pozru a da mi vediet zajtra
A ked oni nespravia reportaz tak vraj v rtvs sa tym budu zaoberat
Posli sem video že si to naozaj ty viac ľudí ti tu neverí a ospravedlním sa ti tu pred všetkými verejne za to že som ti neveril
Len treba vypovedat na kameru aj ked anonymne
Patrik …
Pohoda
Tu nech napíše každý kto neverí a kto sa mi ospravedlní!
Nech urobím Tinder videjko 😅
A napíš otázku na ktorú mám odpovedať nech nemôžeš povedať že som Fero a niekoho iného som poslal 🤣
Jak ten týpek s lyžičkou na hlave
Bez textu.
@vojta_kutalek sleduješ?
Tu máš Feri v priamom prenose
Bez textu.
Spokojnosť?
Ospravedlnenie nepotrebujem samozrejme som si robil srandu. Chápem že vás odrbal o veľa.. mňa hlavne o čas a preto mu nechcem už venovať XY času. Ale volal som políciu tak vidíš povedali že nič nemôžu kým sa s ním nestretnem
Btw hlasovky neposielam lebo sa v nich nedá vyhľadávať keď potrebujem kľúčové informácie
invite_members: ——:)——
Okej ospravedlnujem sa ti aj tak za to že som o tebe pochyboval
Ja som na polícii aktuálne a komunikujem s nimi
Som bol na polici
Bez textu.
Nebol by to priestupok tu som písal ohľadne tejto témy presne
stačilo by to na polícii povedať a riešili by to ako trestný čin
Ale viacerí musíme byt
Ja som povedal že samostatne by to bol priestupok ale keď budeme spolu suma sa vyšplhá
No vidím, že tomu úplne nerozumieš, tak to ozrejmím. Je podstatné, aby tých skutkov bolo viac, pretože v takom prípade sa do celkovej škody započítava aj nižšia suma. Nie, všetko to nemusí byť zahrnuté v jednom trestnom oznámení. Poviem ti, že len na základe trestných oznámení, ktoré som podával ja alebo ľudia z môjho okolia, sa tá suma vyšplhala na viac ako 40-tisíc eur. Takže nemusíš mať obavy, že by sa to posudzovalo ako priestupok. Stačí len počúvať čo som napísal.😄
Ale samozrejme ak máte záujem ísť spoločne na políciu ja som za
veľmi rad s vami pôjdem
Okej diki za upresnenie … pôjdeme spoločne tí ktorí chcú ísť tiež tak sa pridajú ak tak …
Bez textu.
Takto to nefunguje...
Nemôžeme prísť všetci naraz...
Každý zvlášť bude vypočúvaný … prečo nie naraz ?
Samozrejme, že všetci nebudú vypovedať naraz
Ale niektorí ľudia by možno preferovali ísť na niečo takéto spoločne
Musíme napísať petíciu, kde sa podpíšeme viacerý za určité veci s ktorými súhlasime voči nemu a kde budú dôkazy voči nemu. Potom si nás postupne bude polícia volať na výsluch, nikde nevypočujú toľkých ľudí naraz...
Za mňa by to mal urobiť admin skupiny, lebo tak to berie aj polícia. Vždy volajú ako admina prvého.
Okej toto je rozumne povedali mi to aj na polícii že to je tiež možnosť
Ale treba to preveriť ideálne aby sme to urobili čo najrýchlejšie
Mame teda toho advokáta ?
Ktorý si to zoberie na starosť
Áno, adminke skupiny na fb som poslal kontakt. Vraj je aj v skupine
No petícia sa na trestne veci nepodáva lebo to nemá žiadnu právnu relevanciu.
Neviem, zavolám Markovi Sališovi aj ja či sa zúčasní stretnutia
No advokáta nemáme akurát samov kamarát je bývalý prokurátor
To neviem či stačí alebo ako to funguje
No poradiť ti vie ale zastupovať ta nemôže ani legálne by ti nemal poskytovať právne poradenstvo
Takže nemáme
Ty ešte nemôžeš že ?
Tak, tak. Ja som na tom rovnako. Tiež môžem akurát tak poradiť, ale nemal by som poskytovať právne poradenstvo, keďže nie som členom SAKu.
Okej chápem no budeme ale niekoho potrebovať
No to by bolo ideálne
Niekto nema niekoho ? Známeho ?
lebo ono je to trochu taký pro bono case len kvôli dobrej veci a možno publicite
z finančného hľadiska, pre advokáta je to dead case, lebo peniaze sa z Fera nevymôžu žiadne, keďže nič nemá a má 8 exekúcií.
Nikoho kto by chcel do toho zadarmo ísť
Ale ako, imo, ak by každý išiel na tú políciu a povedal by, čo sa stalo, pri toľkých prípadoch už by sa mohlo niečo stať. Rob nám da publicitu na sociálnych sieťach a pôjde to. 😏
Zajtra ho vyhodím z bytu. Čiže sa rozhodnite či mám niečo urobiť alebo nie pre túto skupinu. Ja peniaze už neuvidím, ale to je nepodstatné.
Takže mám ísť podať trestne oznámenie na neho ?
To je to najlepšie čo môžem spravit hej ?
Bud to dať advokátovi alebo to rovno sám povedal na polícii ano
Okej diki
Tak ideálne povedať všetko na polícii, neviem, čo iné by si chcel spraviť.
A čo teda potom ďalej ? Keď sa podajú trestne oznámenia ?
Hlavne im povedz to, čo som písal, že ten človek to robí vo veľkom, rovnakým spôsobom, a v takom prípade pôjde o pokračovací trestný čin a nie len priestupok, že je to nad hranicou 700e
No plán je taký
Podať čo najviac TO
Urobiť rozhovory s Robom Starkom na YT a potom sa uvidí
Okej
Možno zapojiť aj televíziu
Tak zevraj majú kontakty a že sa to bude riešiť aj s nimi
Bodaj by ho dostihla spravodlivosť pevne v to verím
Môžeš mi napísať súkromne ?
Sure
Ja ti napísať nemôžem
Zajtra by sa mali ozvat z tej jojky dala som im aj tuto skupinu
Ale bolo by fajn keby sa tiez s Robom spoji co najviac ludi aj ked nemozu tam ist osobne ze by dali online
Ak by sa to zmedializovalo, je mozne ze sa toho chyti nejaky pravnik for free len aby si urobil mozno meno
invite_members: Lenka K
Ahojte napadla ma taká vec tu je 70 ľudí nebolo by dobre dať o tom vedieť aj na FB že bude stretko ?
Tam je okolo 170
Jasne, dobrý nápad
Napíšem tam
Super ďakujem
Ako to dnes dopadlo s tym vyhodenim Fera z bytu?
Zostali v byte aspon zarubne? 😀
volal som mu, ze tam pridem poobede a chcem kluce na byte a aby bol odstahovany. Az tam pridem dam info
invite_members: Terezia
Som na byte, Fero je preč, byt je ok
invite_members: hm hmm
invite_members: Baxxo
Kašlať na neho nech si to číta
On už tu bol zevraj
invite_members: Matej
Bol tu ale dávnejšie, tiež som za urobiť to súkromne
Ako z tej jojky? Ozvali sa
Stále je v prahe, v mojom druhom byte ho prichýlil spolubývajúci nič netušiaci 🥺 spí.. ale dal som mu info, takže zajtra ho má kľudným hlasom vyprevadit do piče. Idem spať ak budem mať info dám zase vedieť
On je iný primitív ten človek
Lebo nie som z Prahy, spia vedľa mňa deti akurát.
A českí policajti na neho nemajú nič asi, lebo 2x mi dá sa povedať popriali pekný deň a zavesili
Vravel som... Viem ho podržať tam pár dní a pridte "si pre neho niekto s dodávkou"
To násilím nevyriešime
Podľa mňa bude utekať on si to číta isto
Nie, myslím odviezť do SR
Neviem ja som takéto veci v živote neriešil ani nechcem
Čítaj vyššie... poslal mi predo mnou na účet
Proste áno ojebal ma
To môžeš o každom tu povedať že .. sa čudujes že kúpil lístky alebo.. nechal si zobrať na seba úver
Ja som si túto skupinu našiel až keď mi poslal nájom 1kč 😁 a akceptoval som že mi nič už od neho nepríde a že všetko čo povie je lož
Hm Hmm Ferko je u mňa malé zlo.. niekto mi cez 5tis eur na nájme dlhuje. Občiansko právny spor, nič neurobíš.. ťahaníce bez konca.
Každopádne, peniaze nie sú všetko. Zdravie, to je najviac. A ja si skutočne myslím, že je Fero chorý. Že on ozaj verí, že je nevinný. Že tie fabulacie v jeho hlave sú reálne.
Anyway, good night
Zajtra píšeme aj z ostatnými
Curak je to bodaj by skončil v base
Hadam sa nám to podarí
invite_members: hm hmm
Ahojte, z tej jojky sa vcera neozvali ale dnes sa im zase pripomeniem.
Bude dnes to stretko s Robom?
Malo by byť zajtra
Zajtra o koľkej to stretko ?
Zítra 15 hodin
Můžeme zatím dat místo : Olympie OC kfc
pin_message: pin_message
Ahojte, som akurát na pohotovosti a nevidím to moc dobre somnou na zajtra. Budem sa musieť zúčastniť jedine online alebo na druhom termíne. Ak niekto potrebuje ale prispieť na tú cestu, nech sa mi súkromne ozve.
Update: Fero je stale v Prahe, ma u toho spolubyvajuceho veci, ale vravel som mu nech mu povie nech odide dnes.
Ostatný z FB vedia že to je zajtra o 15?
Môžte to tam kľudne zaviesiť, neviem či to tam niekto písal skôr myslím, že nie
Dal by som to tam veľmi rad ale nejde mi FB z niakeho dôvodu
Preto som sa pýtal či to tam niekto dal
Ake je presne miesto stretnutia? Dam to tam
Olympie OC KFC
O 15 h
Mam to tam normalne napisat o co sa jedna? Je asi jedno ze to bude Fero citat nie?
Nevadí
Ok je to tam, co sa tyka jojky dostala som odpoved ze mam im este nechat cas o vsetkom vedia asi si to potrebuju preskumat
Super parada
Update: najnovsi OP zde
To ako sa ti podarilo
using his weapons against him
invite_members: Rico Lrd
Lidi omlouvam se z dnešního srazu, ale včera mi zemřela maminka. Nemam sílu na to někam jet
Úprimnú sústrasť prajem 😔
Ahojte ja to budem musieť presunúť na piatok do Prahy ak sa pôjde … alebo dnes online ale rad by som tam bol osobne čo už bude lepšie tomu sa prisposobim
Úprimnú sústrasť... 😔
15:00 bych měl stíhat
Vše platí. Zkuste dorazit všichni kdo můžete
Zítra potom v Praze v 15 zase
Ja keď tak online zvládnem, len som v nemocnici v horúčkach
Pište s kým můžu počítat
Skoré uzdravenie 😊
Ďakujem
Nemam tu potvrzené lidi co dojdou . Brno se dnes ruší
Kdo chce vypovídat k Jagelkovi tak zítra Praha v 15 hodin na Hloubětíně 👍 ulice v Chaloupkach 338/43
Bez textu.
A online dnes ?
Je to podla mna velmi narocne pre ludi zo Slovenska
Ist do Prahy alebo aj do Brna. Nepojdes nahodou na Slovensko napr.?
Ono môžeš to mať aj online chápeš v tom niaky veľký rozdiel není hlavne že sa vyjadria ľudia ku tomu všetci čo boli ním okradnutí
Bez textu.
invite_members: hm hmm
Viem
Ak máš nový občiansky s elektronickým podpisom a čítačku môžeš cez stránku generálnej prokuratúry
Alebo môžeš poslať email ale bude treba toto TO poton prísť podpísať na stanicu
alebo klasicky poštou
U mňa na slsp
Update
Stále je v prahe. A stále sa snaží objebovat kde sa dá. Dnes si vzal časť svojich vecí, ešte príde zajtra pre ďalšie. Ja som v UK do utorka takže dnes na stretnutie nemôžem.
Veď tak dajme to aj online … tým čo to nevyhovuje bude to oveľa lepšie ako nič si myslím
0 ok
Mňa fascinuje ako tu každý písal o tom ako vás Fero odrbal ale keď sa to má riešiť alebo sa k tomu vyjadriť tak ste všetci ticho veľký extrém s vami nie že by sme to využili a dostali toho človeka do basy keď na to máme možnosť ale nie radšej sa nikto k tomu nevyjadrí neviem či sa bojíte alebo čo vám beží hlavou ale ak ste v pohode s tým že takýto človek bude ďalej behať po svete tak ste veľmi zvláštni všetci
invite_members: hm hmm
Prečo by si to musela mazať lol
Sú tu ľudia ktorý sa boja povedať svoj názor a malo kto je v dnešnej dobe narovinu a povie pravdu … to že každý na to jebe je pravda a to že zrazu nikto nič nerieši je tiež pravda neviem prečo potom sa všetci sťažovali mali byť ticho ako aj doteraz 😀
Pozri niesi prva ani posledná. Každému niečo vrátil, tým si získal dôveru ale raz proste už nevráti. A pochybujem že ti niečo dá keď minimálne niečo podobné tomuto som už tu čítal aspoň od 10tich
To už neries reálne lepšie spravíš keď nám pomôžeš …
Neviem ja ti úprimne poviem, že som najviac peňazí dostal naspäť keď som písal hah a robil mu hanbu ale myslím, že teraz už je mu to jedno
Aj keď darmo sa tu môžu dokopy 5 snažiť keď všetci to maju pici
Už to vie strašne veľa ľudí
Hej no. Ja som dostal cca 700€ od neho, ale čo to je z 8000€
Ja som zvedavý čo mi povie doktor v pondelok, potom ak tak môžeme sa na slovensku slováci stretnúť samostatne a potom by sa dohodli čechy
To je už jedno, ale musíme sa dohodnúť reálne že sa stretneme
hej ja som dostal asi 4000 ale ide mi ďalších 15000
Nepredpokladám, že to uvidim niekedy už je to asi rok čo som voebc neozyva
To by sa patrilo ak sa chceme niekde pohnúť
Akože súd som vyhral len čo z toho keď ten šomrák nič nemá 😄
Neviem čo ťa zaráža mi amor lebo rok tu bolo 15 ľudí
A všetci čo im dĺžok peniaze zo skupiny podali TO na polícii
vrátane mňa
Čo z toho keď odpisujú 5 😄
polícia s tým neurobila vôbec nič tak najprv si niečo zistiť keď chceš rozprávať zlatíčko
Admin by mal viac riešiť a vybavovať tieto veci keď ho oklamali o toľko peňazí
Ja si nemôžem vycapiť svoj ksicht do časopisu alebo telky ak vy máte záujem niečo také spraviť choďte do toho
Môj názor
Sure😄
Ten chalan čo mal to video robiť tam si si mohol zmeniť hlas aj zakryť tvar … bol si tam?
Každá televízia ti na anonymne na fotky príbehov z komunikační aplikaci a instragramu urobí story do telky
Mňa ľudia poznajú sorry ale na niečo také nemôžem ísť. Ja som z vás všetkých urobil najväčši iniciatívu tak skutočne neviem prečo smeruješ útoky na mňa. Ty si do dnes ani nepodal TO.😄
Nesmerujem na teba útoky a nechcem byt nasilu kokot a to prečo ešte neni TO na to sa tu vyjadrovať nebudem vieš dobre prečo neni no v každom prípade je to v procese a riešim to … mne nejde o to sa tu pohádať
Ide mi o to aby sa začalo niečo robiť
Však kľudne sa toho chop zožeň ľudí povedz im aby povedali TO ja s robom veľmi rad dohodnem stretnutie a hocijako pomôžem
Kebyže to mám na háku ani sem nepíšem túto správu len všetci sú ticho a nikto nič nerieši a keď to je ostatným jedno tak ja sa snažiť nebudem načo by som to robil
no tak vidíš
Ideálne by som prezistil o ostatných čo tu vlastne teda robia
Každopádne mam dobre správy ohľadne veci čo sa s ferom riešia ale nemôžem ich ešte povedať keďže to tu fešák môže čítať ale myslím že sa to doviete aj v najbližších tyzdnoch sami
Tak môžeš každému napísať a spýtať sa😂
Povedal si aby sa podalo čo najviac TO je tak ?
Čo iné mi ostáva keď tiež potrebujem toto riešiť. Ale budem to riešiť jedine s ľudmi čo budú o tom komunikovať. Keď ma pustia z nemocnice sa ozvem
Veru
Osobne by som napísal na FB nech každý poda TO aj keď sú to sumy pod 700€ neviem či to je dobrý krok
Za mna super
chválim
Len ja keď dam príspevok tak sa čaká na schválenie … na starosti to ma BanditAJ tu celú skupinu na FB si aspoň myslím že to je ona
A ty si myslis ze on ked si to tu cita tak vobec netusi kto to pise? 😃 vsak tu pises o festivale a pod. Tak asi vie s kym tam bol 😃
Fandim Ti v tom ze cakas na peniaze, ale asi by Ti uz vratil keby chcel.
Pravda …
Update
Ja mám vypnuté upozornenia tak už nečítam a nepíšem. Pre mňa to skončilo keď som ho vyhodil z bytu. Má u mňa ešte 1 kufor. Mohol by som mu ho nedať atď..ale ja nie som ON a takéto veci nerobím. Za mňa ho dostihne karma skôr či neskôr. Neviem kde sa teraz nachádza, mal mi včera dať vedieť či si príde pre kufor, neozval sa.
invite_members: Mr Hl
Kauzu budu dělat
Může to pak vypadat nějak takhle https://m.youtube.com/watch?v=ofcYSGKlM_o&pp=ygUIcm9ic3Rhcms%3D
Projeďte si kauzu Hrebicik nebo kauzu Rozsafny na mem kanale
Pro to abych s kauzou začal , právě sem dokončil hlavní práce na kauze Rozsafny … tak by bylo dobre dostat nějaké vaše výpovědi . Doporučuji nebát se a jít do toho . Ten člověk nic neudělá . Bude rád , že se schová jak se do toho pustím . Cíl je dostat ho za mříže co nejrychleji. Kdo mate opravdu zájem se zapojit do kauzy. Byt pak třeba i na videu tak mi napište na [redigovany e-mail]
Do předmětu : kauza Jagelka
Jsme Češi a Slováci . Ti si přece nenechají srat na hlavu . Mlčením vyjadřujete souhlas . Pojďte dat ruku k dílu a tu svini pomoct zavřít . Budu váš nástroj 🚀 těším se na vaše e-maily , připomínky , tipy
RobStark
pin_message: pin_message
Keby ste sa ni kto čudovali odkiaľ Ferko stále berie peniaze a že stále uteká tak práve som bol v slovenskej sporiteľni riešiť veci ohľadom toho že si tam zobral ti pôžičku na mňa a ten účet kde ste mi vy posielali peniaze sme s kamarátom zistili že ten účet ešte stále není zablokovaný . Takže pomentalne som ten účet ako majtel zablokoval internet banking . Takže už sa tam Pablo nedostane 😂
*panko
Update:
Dnes som ho stretol, dal som mu posledny kufor. Bol nejaky dobity, vraj spadol z kolobezky... mno.. bud pol spity alebo sfetovany. Pytal som sa ho preco to robi, co robi (mne, o tejto skupine a informaciach z nej som mu nevravel nic). Tak on sa proste citi nevinny, otec mu posiela peniaze atd. atd. Rozpravky, ktorymi kazdeho balamuti.
Ze zajtra mi donesie co mi dlhuje (640 EUR). On proste stale zije v tom, ze nic neurobil a vsetko vykryje..nejako...
Toho spolubyvajuceho odrbal o 200 eur, ze mu bude natacat OnlyFans. Zrazu je z neho gay (spolubyvajuci je gay). Mno.. a ked som spolubyvajucemu z Guatemaly vysvetlil o co sa jedna.. tak sa rozplakal. Ze si myslel, ze konecne nasiel priatela. Fero mu posielal spravy typu "I love you"..."I have done nothing"... atd. :D proste nema ani trochu integrity ten clovek.
Celkom úlet 😂
Ešte zistíme že je peďak
A vybavené
Tak toto už je iný extrém😂
Alebo ze predava osrate gatky uchylakom
invite_members: hm hmm
Ja som s ním bol v karaoke bare v Bratislave. A zavolal má zachod aby som držal dvere a predomno na mise fukol dve čiary
😀😀😀
Keď sme boli v Prahe na Clesh of the Stars tak aj od pražakov to tam zháňal
to vazne ide vytvorit bankovy ucet na Slovensku online na niekoho ineho len tak bez nejakeho overenia? ze staci len OP toho cloveka?
Asi hej
Jj aj pôžičku tak vytiahneš
Aj cez nebankovku xd
Ani náhodou možno kedysi teraz všetky banky majú aj overenie tváre
Tak to nefunguje 😄
https://youtube.com/shorts/Tyk-7ubCN-s?si=68qDCOB3UWOLBhFb toto je len jeden z mnoho spôsobov :))
Žijeme v 21 storočí, ak sa niečo nedá, zajtra sa to bude dat :)
Noo veľa šťastia keďže ten scan je 3d 😂
Nechce sa mi hľadať ďalšie video, proste dá sa to :D hádať sa nepotrebujem :D
Prosím ťa nestresuj sa s hlúposťami čo tu títo ľudia píšu
Takže nemôže zobrať úver keď aj moje údaje ma ?
Neni žiadna možnosť ?
To je ako keby som tu poslal video kde sa stanem finacne nezávislým z toho že hrám automaty to že je o niečom video neznamená že to tak je😂
Pletieš jablka so zemiakom
akože na exekúcie máme aj my stránku
no to viem, ale skor stranku, kde zistim ci su na mna uvery nejake a tak
no to je bankové tajomstvo
to nie sú verejne dostupné data
Nechcem zniet nadradene ale myslím si že tým veciam rozumiem trošku lepšie keďže som s podobnými softwarmi robil
bankove tajomstvo, ked ja chcem sama o sebe zistit, ci nie je na mna uver? 😁
no ak by to bola stránka kde si dáš niekoho údaje a ukáže ti tak ano
však keď máš stres kľudne zavolaj do každej veľkej banky a nebankovky na sk 😄
či tam máš účet aleno niečo
ale podľa mna je to total zbytočne 😄
Tak študoval som it a zabezpečovacie systémy a pod :) plus sledujem pár typkov na yt (pre lepší všeobecný prehľad) :) ukazujú také veci o ktorých sa bežnému človeku ani nesníva :)
Gratulujem 😄
obavám sa že ja nie som bezny človek
No prídeš mi až moc podpriemerný :)
invite_members: Milan The_Great
Nie je no 😔
Max dlznik.sk či niekde nedlzis :D
Bez textu.
Nás kamarát hneď prvý
neviem načo jej bude stránka kde ukazuje dlzoby na poistnom lol
no ale to je len na poistnom
tu si môžeš pozrieť exekucky jedine no
Bolo napísané ze max dlznik, každý vie či tam zistí 😁 plus sú tam aj dane, to nemá s poistením nic pokiaľ viem chytrolini
akože všetky prípady čo si fero zobral pôžičky čo mi je známe
takze zhrnutie, neexistuje system na to ako sa tomu da predist, ako sa to da overit a ako sa da zistit 😆🤦🏽♀️
si ich zobral cez internetbanking dľudí čo už účet mali zriadení
Požiadaj o úver, ak neschvália, povedia ti dôvod, napr.. :p
vraj aj nezariadeny a zriadil im ho on
akože iba z občianskym bez ich súhlasu a pomocí?
Bez textu.
no a minimálne ak na slovensku nerobíš a nemáš nejaké zásoby money v slovenských bankách
tak ti ziadny úver nedaju 😄
ano, ale stopla to vraj socialka, lebo nebol dostatocny prijem
no len su aj nebankovky
Jeden známi si bral pôžičku, nechceli dat, stačilo chvíľku vo Photoshope, kde sa len upravili dve výplatné pásky.. :)
Toto bola konkrétne nebankovka
osobne na pobocke alebo postou…rok 2025 😁
Údaje dal z firmy kde som pracoval predtým, dal ze tam pracuje xy rokov na neurčito, dve falošne pásky a bolo
Ešte som mu menil meno na tej páske 😁 5 min prace
Kukli na to, a prešlo to
falsovanie dokumentov, potom, ze vsetko tam funguje tak ako funguje
Slovensko :D
Tak ono to neni štátna inštitúcia
úprimne som dodnes o tejto firme nepočul
Mam ešte pochuj zvárania tak neskôr 😁🤭
no ani ja, ale tak ako co mam prist do Bratislavy teraz aby som si overila ci su na mna uvery… 😄
Hej len tu pôžičku si bral na seba nie na niekoho druhého 😄
ako to vyzera s tymi mediami? ozvali sa vam naspat?
Neviem to som ja neriešil
Nie :D bral ju kamos, len som mu upravil údaje, pritom bol na úrade 3 roky 😁😁😁
Ja si pôžičky brat nemusím xd
Jako?😂
no dobre alex bez asi zvárať nechaj to tak 😂
Mne stačí ze mi každé dva týždne pípne 3700 a mam pici :D
Gratulujem
všetkých nás to zaujíma😂
…asi tak
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
No veľa šťastia :D ako vidim Ferko s vami bude naďalej vyjebavat :D som zvedavý koľko mu to vydrží 🤭
No dobre moj zlaty už stačilo takíchto ľudí tu skutočne nepotrebujeme
Tak ahoj 🤣🤣🤣 mate tu len reči ale žiadne činy
naco si tu teda? Ak nemas co k veci, tak cau…
Už som ho vyhodil
To bol strašný debil hah
Akože hlavne sa nestresuj proste aj keby sa to stalo tak to všetko nahlasis ako sa to dozvieš a keďže si ten úkon neurobila ty nebudes to mať na krku
hlavne
sa nestresuj zbytočne
a kto to bude splacat tej banke, ci slovensky stat? 😀 podla mna kazdy, na koho zobral to musi splacat …akurat mozno je pozastavane ak prebieha “vysetrovanie” alebo co..ale suhlasim, ze by sa mohla tato skupina bud uzavriet, alebo vytvorit nova pre ludi, co realne chcu nieco riesit, lebo tiez mam pocit, ze velke reci a male ciny
Nooo ako môžeš byť zodpovedná že právny ukon ktorý si neuzavrela 😄 ten úkon je absolútne neplatný
za škodu bude samozrejme zodpovedať fero
aj za trestný čin podvodu a falšovania
Kľudne sa toho chop založ kľudne sa snaž 😄
ja ťa len podporím
neviem, ako nejadam sa, lebo tiez neviem moc o tom…ale viem, ze vo firme, kde mamka robila tak takto nejaky chlap zneuzil OP a pobral na ludi uvery, oni to pak museli splacat…ci to riesili s policiou to uz neviem ani dalsie detaily
Noo obavám sa že tak to úplne nefunguje no
tak ako ja moc nemam ist s cim do novin, tiez rada pomozem, ale mne teda dlzi tak, ze to poriadne nemam ani ako dokazat…kedze som za neho len platila a on mi to mal pak poslat 😃
Nuž tak kľudne môžeš zverbovať ľudí ja ti to rad prenechám kľudne chcela si novú skupinu na veľké činy
plne ta podporujem
netreba novu skupinu, len mi pride, ze vela ludi je tu zbytocnych a aj to, ze tiez si clovek dava pozor co potom pise, ked to hocikto moze citat. Aj taki, ktori nie su v skupine
Ja chcem aby to ľudia videli
aby ich to videlo čo najviac
lebo minimalne 2 ludia tu pisali ako poznaju ludi v TV a nic sa nestalo odvtedy
okey, ale nemusia realne vidiet, co riesime a planujeme
nuž tak to ja už neviem ovplyvniť
no dobre len no ako chves vyfiltrovat kto tam bude a kto nie a kto ten človek skutočne je
lebo to je podľa mna že uplne nemožné
tak za posledny tyzden tu pisalo tak do 10 ludi. Tak napriklad zatial tak
akože ja neviem podľa mna tým že okrešeme počet ľudí to ničomu neprospeje
a ako prospelo doteraz ostatnych 62 ludia, ktori tu su? Ved si to len citaju a nikto nic nenapisal 😃
Ako dopadla joj a markiza zameriavam sa na ľudí čo vraveli že tam poznajú ľudí
A čo sa prezentovali že to vedia vybavit
Že to vytvára povedomie o ferovi
ľudia o tom hovoria
vedia čo je zač
a motivuje to veľa z nich
ísť na tu políciu a riešiť veci lebo vedia čo všetko porobil
a chcú ho dať tam kam patrí
ved to je super, ale ostatni nemusia vidiet, nase plany :)
tak kľudne urob ďalšiu group
a zober tam len toho koho berieš za vhodného
ja ti ju tu aj spropagujem
To je debilina
Reálne
Nič sa tým nevyrieši
Nech vie čo mame v pláne robiť
aj tak mu to nepomôže aj keď o tom vie tiež si myslím
Nepride ti nikto pridrbat prosím ta 😄
Fero vie ze ja som za touto skupinou už dávno a nič sa nestalo 😄
Ta fetka keby niečo skúsi tak si prihorsi
On by si to nedovolil on je predposraty
Si pamätám keď som mu picoval kde mám peniaze a celý sa triasol 😄
pin_message: pin_message
napises mi sukromnu spravu prosim ta? nejde mi to 🤷🏽♀️
Bez textu.
pin_message: pin_message
Ja som pisala o tych mediach. Avsak podla toho co tu vidim a citam neviem realne koho by mohli prist vypocut. Ked sa ludia vysrali aj na stretko s Robom, takisto by sa vysrali aj na toto. Za mna asi tolko k tomu. Ak ma niekto iniciativu, kludne sa pridam.
Ocividne tym, ktori by to mali najviac pushovat na tom az tak nezalezi. Mna ojebal o par €, takze mne by mohlo byt jedno ci beha po slobode alebo ho niekto bodne nozom. Ale teda boli tu ludia, ktori chceli aby sa im pomohlo nech nemusia za neho splacat veci a teraz je zrazu ticho a uz to nieje asi take podstatne alebo neviem..
invite_members: Len Ja
invite_members: Logo Ped
invite_members: None
invite_members: Antivaxer Miľan
invite_members: Tobias
invite_members: Lukáš Maxa
invite_members: Дмитрий Молотов
invite_members: Damian Gilyka
Ahojte, zajtra posielam papiere z policie sem do chatu.
invite_members: Martin
invite_members: None
Rucne stručne vyriesit osobne s nim a hotovo… mna ojebal pred niekolkymi rokmi najebal som mu a vsetko vratene mozno to je aj tym ze byvam tam odkial pochadza… a nechcel dajak byt este “slavny” po Orave…..v 90tych rokoch by sa s nim nesrali a uz by bol davno pod Zemou aj ked neni to vychodisko a peniaze uz zrejme neuvidite kym sa policia a media nejak nerozhybu alebo keby niekto zacal tocit videa na Tiktok IGa FB nech to vidia ludia vyuzit socialne siete na toto…… potom uz by sa to pohlo niekam verim….
Hej no ale nerieši to nikto nikomu sa nechce do toho púšťať
invite_members: None
O co ve skupině jde
Ide tu pokuazať o povody, ktoré pácha F.J., aby si ľudia dávali pozor a nedali sa nachytať
tak napriklad to, ze si pozica od kamosov peniaze typu, ze poslem ti na ucet…a nikdy neposle…alebo ti ukaze ze poslal a nasledne zrusi platbu (asi vola do banky alebo co)…takto poosieral ludi aj pri predaji listkov na rozne festivaly…a ak jo clovek spozna osobne bez tejto vedomosti, tak si povymysla od toho ako je pravnik atd atd atd
Všetky príbehy by mali byť pripnuté, aby sa dali ľahšie nájsť, stačí kliknúť na tri mriežky s odznačikom vpravo hore a všetko podstatné sa vyroluje
na nejakych kamosov aj vlastnu mamu pobral uvery…neviem ako, ale pobral…zalozil im internetbanking, poodkukaval hesla a tak…samozrejme nikto nic netusil az kym neprisiel exekutor…je to hnoj, a kedze stale spravy ktore mu pisem su ako zobrazene, tak beha po slobode a pokracuje v tom
Uz dlhi nebude behat po slobode
kde to je zverejnene?
Mimoriadne pátranie : Nie ?
admin ma viac skúsenosti s týmto vieš mi to vysvetliť diki
a hlavne ked je v cechach tak sa ani extra snazit asi nebudu, tiez neviem ako to funguje
Uvidime čo povie admin
pidla chatgpt je mimoriadne len ked napriklad ohrozuje verejnost, co v tomto pripade sa nedeje…sice pacha skody verejnosti, ale no neohrozuje na zivote….asi tak ale tiez len hadam, pockame na admina ☺️
pin_message: pin_message
Presne tak, mimoriadne pátranie je pri závažnejších okolnostiach, napr. presne, že by boli ohrozené životy alebo majetok. To, že neni mimoriadne, znamená, že neni tak prioritne pre políciu ho nájsť, ale akože, ak je už toto vonku, myslím, že to je len otázka času, kedy pojde.
Chcel by som sa Vám všetkým, čo ste to nenechali tak a išli to riešiť, poďakovať, vidíte, že to nakoniec dospelo k spravodlivosti.
Akým spôsobom vás oklamal ?
a znamena to, ze pojde aj sediet, alebo co to presne znamena? 😁 a ak je v cechach tam to asi nebudu riesit ci?
budú
Tak o tom bude musieť rozhodnúť sudca
Tak, akože každého inak, tých príbehov je kopec, môžeš si pozrieť príbehy, čo sú pinnute, keď si chceš spraviť obraz.
vcera som tu pisala strucny suhrn
takze bude stihany na slobode ci cakat v zadrzani kym o tom rozhodne sudca?
No, o tom rozhodne sudca, na to, aby ho vzal do väzby, musí byť dôvod, a v tomto prípade by mu mohli udeliť buď útekovú, ak by bolo podozrenie, že by mal možnosť a chcel by utiecť, alebo preventívnu, aby zabránili ďalšiemu páchaniu trestného činu.
Tak aspon to malo nejaky zmysel ❤️ snad ten bastard uz dostane co si zasluzi.
invite_members: Jakub Chudjak
invite_members: None
invite_members: He’s
invite_members: Steve Guzinak
invite_members: John Kato
Mne sľúbil ze prevezie traktor z Nórska na slovensko
Mhm už ho vidim ako ide na ňom 😀
Otec mu robí v Nórsku ze vraj dlhé roky
Poznáte niekto jeho rodičov?
Zevraj mama robí jeho v obchode niekde a jeho otec na stavbe v nórsku
mne Fero tvrdil, ze jeho otec ma stavebnu firmu, pravda je taka ze nema ale vraj len robi na stavbe…takisto Fero vravel, ze v Norsku vyrastal, ale nie je to pravda…chodieval sem len na leto vraj za ocom a obcas pracoval…kazdopadne, ked sme sa rozpravali zo srandy po norsky tak by som nepovedala, ze sem chodi len na leto
Poznám osobne.
invite_members: L F
Fero ma podľa všetkého vyštudované právo , taký pánsky kokot … chalanisko ma vyštudované Komparo lebo z výšky bol mám pocit dva krát vyhodený … otec jeho pracuje v Nórsku a jeho mama v obchode v dedine kde bývajú rodičia … dúfam že ho čoskoro nájdu , a pôjde tam kam patrí 😉
“taký pánsky kokot” si zabil hahah
jasne že pôjde
no mna skor zaraza, ze ceski policajti aj prisli, vedeli ze je hldani a nezatkli ho…takze proste bude robit bordel v cechach a na slovensko nepride aby sa vyhol zatknutiu…obcas tomu nerozumiem 🤷🏽♀️
invite_members: Sonulka
invite_members: Lucka Suchanova
invite_members: Kristína Stroka
invite_members: Majo Kabac
neviete niekto aky je progress?
vôbec neviem ale tiež by ma to zaujimalo
invite_members: Felix
invite_members: Enrique
Tak co náš Tinder Svindler
viem že to je v štádiu vyšetrovania momentálne čakám na odpoveď od polície čo ďalej
A jak tebe sundal o €8k?
tvaril sa ako kamoš, po cca roku čo som ho poznal prespával u mňa a zobral si bezúčelový úver cez môj telefon ako som spal a poslal si to na svoj učet
A na to měl jakou vymluvu?
https://www.facebook.com/share/p/1JTbmEcmso/?mibextid=wwXIfr
treba aby sli aj Cesi na policiu, nie je normalne, ze na SR ho hladaju a odrbava nadalej ludi v Cechach
na FB sa objevil jeho vraj novy profil…ked som sa ho snazila najst? nasla som niekoho z Chlebnice, co ni ukazuje ze je na Orave…takze podla vsetkeho vytvara fake profily s menami svojich kamosov, predpokadam ze ich tiez osral…
Bez textu.
Jojo právě, poznal jsem ho na brigádě tady od Sandry z FB.
Zaplatil jsem za nej jen oběd v restauraci, takže jsem tu spis ze zajímavosti.
Ale promyšlené to má dost 😎
Právník u Microsoftu, zrovna má dovolenou tak chodí na brigády, aby prý tolik nepil.
Ale nemá ani korunu na oběd nebo cigarety a vždy nějaký problem s bankou🤣.
Potom udela jakoze ti to posila přes QR a nikdy to nepřijde.
on ojebal strašne veľa ľudí som zvedavý či sa to bude riešiť
nahlaste to policii…musi s tym prestat…a toto je falosny profil, ktory si vytvoril…ak niekto poznate cloveka s tymto menon dajte mu o tom vediet…lebo podla mna vytvara profily s menami kamosov
robí to tak, v čechách hovoril že je môj dobrý kamarát :D :D
a potom mi tí ľudia písali či o tom niečo neviem
To už je nějaká nemoc, děla to automaticky, notoricky, jede svoje pohádky, at už jde o 10€ nebo 15.000€
chorá hlava proste
psychopat
tak ale je na neho prikaz na zatknutie
A co ti řekl na to, ze ti sebral 8k?
čiže teoreticky v cz keby policia ma tu info že je prikaz na zatknutie dalo by sa to využiť
Musel by byt vydán mezinárodní zatykač myslim
nechcem to rozoberať úprimne... V skratke skončil tak že som ho pár krát jebol na zem a potom začal utekať
Od SK policie/soudu
Chápu
zatykac je len na SR, podla jedneho prispevku v tej skupine ceska policia nic neurobila ked osral nejakeho pana…treba aby lufia z Ciech sli na cesku policiu…ten clovek s tym musi prestat
Takže možná spis nahlásit na SK policii ze se ukrývá tady.
Chodí na Hradcanskou v Praze :) ale těžko říct kde tam bydlí
slovenska policia tm za nim nepojde, uz by to davno riesili…preto si myslim, ze treba ist v cechach na policiu aj s blbostsmi nech sa to nakopi. nech sa to riesi…je to ale dobre v prdeli, ze vlastne moze robit nadalej len v inej krajine
on ale nie je «nebezpecny» tkze europsky zatykac na neho proste nie je a asi ani nebude…
invite_members: None
invite_members: Filip Palif
Prosím Vás kde všade ste podali trestné oznámenia nakolko policia odomna chce kde bol vydaný zatykač
mna zaraza, ze toto sa pytaju oni teba 🤦🏽♀️
Keby len to...
4 dni si ma pinkajú hore dole
Z dnešneho dňa mam zatiaľ 100% riešenia času toho kkta
Ani som nejedol
Viem že v Žiline to má nejaká vyšetrovateľka
Ale meno mi nepovedia, teraz sa mam ako jebať z blavy tam? To je dobré hovno. Proste neschopná slovenská skurvená polícia spičená
fero v dubaji
a ty hladní 😁
A Fero v Dubaji piči za naše € 😂
Bez textu.
Cestujem na namestie hraničiarov, skompletizoval som komplet všetko od Vás čo ste povolili ako svedectvo voči tomu kokotovi
Som zvedavý čo mi povedia
však ked ste hlúpy a nechali ste sa na také pičoviny ojebať
ja nepojičiam ani človekovi
ktorého poznam 5 rokov
Si myslíš že som vedel o tom?
mozno by fakt nebolo na skodu to medializovat, ze ako to u nas funguje, ze kokotko odrbava dalej a policia sa len prizera a podobne…novy cas napisal clanok o tej Karin ktoru odrbal o pracu v Norsku…mozno by nebolo na skodu kontaktovat niekoho…mozno sa toho niekto chyti a veci sa pohnu…niekedy pomoze medializacia….
to keby takto fungujeme v zivote tak mame iba dlhy kvoli takýmto
Kkt sa tváril vyše roka ako kamoš a asi si odsledoval heslo od mobilu a počas spánku si zobral na mňa úver ktorý mu hneď schvalili nakoľko má dobrý príjem skrz it
Ani som o tom nevedel
Len som spal :)
preto davam pozor komu čo pojičiavam a ked je vacsia suma je aj zmluva
dovod preco si v tejto skupine teda?
ale to by mu neschvalili na tvoje meno
ak máte niake problemy vyšetrovacie oddelenie dolny kubín
Hej? Chceš vidieť papier? Dokonca v žiadosti o úver je uplne ine meno aj čislo ako mam ja a aj tak mu to dali 😂
kriminalka
Faber
Zrovna všetko mám u seba kedže to riešim teraz
mozte prist rad ho zacnem riesit
vsetko sa da riesiť
a na kazdu krysu sa varí voda
Preto to riešim
sledujem jeho veci čo robí už 3 roky
len nemôžem ho uznať
Prečo?
Si policajt?
lebo furt je v piči
a skováva sa
Ja viem jeho polohu zistit
teraz ma napadlo, ze neviem ci prave dolby kubin nevidal ten zatykac, nieco sa mi mari
Niejeden krát sme mali polohu
ale ip adressa
jeho je v dubaji
Ale načo nám bola keď policia nás vyfuckovala tak maximalne
Ako vieš či má vpn ?
mam naplanovanú firemnu cestu
Ee je to žilina mi to povedali dnes policajti
Zo Ziliny išiel kedže to spada pod žilinský kraj
ten zatykač
dolny kubin je zilinsky kraj, tak moze byt…ale netusim, len sa mi mari ze to niekto spominal
Viem že je to žilina mam aj adresu
var to je jedno hlavne nech ho najdem
a ja si ho uz prenesiem tolko
Ak chceš ja ti ho najdem
To neni problem
vsak je cely cas v prahe, ceski policajto boli pri nom a nikto nic neurobil….absolutne bezvyznamne…
Kludne ho aj rozjeb mne to je jedno ten skurvisyn už urobil dosť nervov
Nepotrebujem … teraz je na Dovolenke
Presne tak
to je protizakonne mi budeme jednať zo zákonom a chlapi v base mu daju zabrať
už sa na neho tešia
stačilo kupit tabak chlapcom a oni ho poriešia
No dobre teda
Som pri policii
Pišem
ale toto čo som tu pisal si nechajte pre seba
potom kto by nieco este chcel
píšte ss
Bez textu.
tak v skupine je 85 ludi 😅 mozno aj pravnik Jagelka…a druha vec bacha netreba tiez vsetkemu verit co tu kto pise
Bez textu.
ja som len reagovala na to, ze to co tu pisal, ze si mame nechat pre seba…no ja ti verim, preto si myslim, ze to mozno treba skusit medializovat…netreba cakat na youtuberov a celoslovenske meetingy…slovensko je male, na konci dna sa tu pozna kazdy s kazdym…a treba aby aj ludia v cechach podali na neho trestne oznamenie, lebo ako vravim nie je normalne ze si beha po Prahe, rozprava sa s ceskymi policajtmi a na Slovensku je hladany
Idem dnes spisať mail
Do markizy majú o to záujem
Môžem to čo je v skupine použiť ako material pre správy?
Jasne Kamo
Daj to tam všetko
Viete mi dať čísla spisov a datum kedy ste podavali trestne oznamenia? Akurát som na policii a chcu to spojit
Pripadne ak niekto chce sa pripojit poprosim kontakt na vas telefonicky policia by Vás kontaktovala
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Výborne posielam do spravy veci
Poprosím aj ostatných prosím čím viac tým lepšie...
Bez textu.
Bez textu.
Napíšem do skupiny na FB
Bez textu.
Napísal som aj ja
Prosim bola tu nejaka infoska ze fero sa nachadza v dubaji. Viete mi prosim povedat kto a ako zistil takúto skutočnosť? Lebo osobne sa mi tomu nechce nejako verit...
Bez textu.
😀😀😀
Vsak foto bolo ilustracne...
to je filter od ministerky asi ze? 😅😅 lol dobra foto
Ahojte máte niekto niečo nové?
invite_members: Fran Tep
Fero je v praze, mihu poslat moznou adresu kde se nachazi, taky me obral, o 10tisic czk, choval se jako kamos a pres permici na fotbal to ze me vytahnul. Zitra jdu na policii - prosim, poslete mi k jakym uz spisum to mam pridat.
Muzu poslat telefoni cisla co mam na neho - to ceske je na whatsup
[redigovane cislo]
[redigovane cislo]
Jak muze bejt porad venku a delat to - clovek bohuzel tohle zjisti az se to stane
Tady se asi nachazi
Bez textu.
Kazdopadne je urcite v praze
Já som už dlho nepísal, lebo som prerušil akýkoľvek kontakt s ním.
invite_members: Album Sqadd
invite_members: Janet Stevens
invite_members: Jacob
invite_members: Gintwr
co se tady resi?
Zmyslom skupiny je poukazať na povody, ktoré pácha F.J., aby si ľudia dávali pozor a nedali sa nachytať.
invite_members: No Name
Proc rovnou neudelate skupinu kde se budou davat lidi ktery nekoho pojebali a ne jen jednoho borce?
Môžeš založiť ty 😄
Asi toľko
Zober si to na starost nie len komentovať
Bez textu.
Poteší 😀
pin_message: pin_message
invite_members: Gintwr
No ale ono by sa to dalo riešiť na polícii
Aby úver sa neplatil
picu
neda sa to
Prečo ?
Môj Kamos to tak urobil
Dala som banke trestné oznámenie a oni mi ponúkli odklad na pol roka ale aj tak som musela platiť 200e mesačne. Namiesto odkladu na podvod mi dali odklad na ťažkú životnú situáciu a tým pádom sa mi zvýšili úroky. Teraz platím 700e mesačne
popiči
aj ja ale len na rok sa to da
urok 13,6 %
po roku 🙂
ja mám 21,3% pohodka
ci boha
ale idem po ňom, na chalana sa chystá toho veľa čakám na odpoveď reportérky... Pretlačím to nech sa to rieši medzinárodne lebo to čo robí je choré
no hej
tebe sa čo stalo konkrétne? @yspeedy247
Bez textu.
Bez textu.
ja ho riesim
😆
lebo ojebal chalanov a turecku mafiu
o anabolické steroidy
tak po chalanovi ide dost ludi
to vieme
Želám si aby som ho stretol …
V Prahe sa nachádza áno ?
Slovensko nič …
na Slovensku nemôže byť je na neho zatykač
Odkiaľ ty vieš že ide Turecka mafia po ňom ?
ja viem zistit kde sa aj chlapče prave nachadzaš
Kde som ?
a zbytočne taketo otazky ty co vedia kto som vedia
frajer ale rad by som počul odpoved na otázku
a vedia prečo som tu
V kuchyni
V krčme
Lebo ma zaujima teda že čo a ako s ním ak vieš povedz
Lebo ja neviem prečo si tu
Ani ja neviem preco si tu
No čakám na to že kde som
V ktorej krčme
chalani takto to nefunguje, viem kto to je a keby chce tak vie si to zistiť. Ale netrvá to tiež 5 sekund a nerozprával by som to takto verejne v skupine kde riešime človeka čo ojebáva lebo to pôsobí divne
Ty ho poznáš ?
Toho @yspeedy247 ?
písali sme si, ale príde mi že mu môžem veriť ale ak tak rád by som sa porozprával aj bližšie @yspeedy247
ale samozrejme kľudne súkromne
ten príspevok vidíte?
Áno vidíme
invite_members: Gintwr
Bez textu.
Zeby - muze nekdo potvrdit?
Podla mojich info uz by mal byt
Je to realne
Cool
Ano, je to pravda
môžme oslavovať
Co mu realne hrozi? Neni zadna sance ne ze se neco vrati
Takže už pôjde sedieť ?
on dlzi tak vela penazi, ze keby aj teraz zacal pracovat tak to nema sancu vratit….jedine, co by bolo super, keby tie banky zrusili aspon tie uvery ludom 🥺 lebo mne teda dlzi 60€ s urokmi uz 80€ 🤣🤣🤣 lol…ale chudaci ludia, kde zobral uvery niekolko tisic…vyjebanec…ak niekto viete potvrdit na 100%, ze je zadrzany tak dajte vediet…rada si na to pripijem…neprajem ludom zle, ale dufam, ze ho tam priucia slusnemu spravaniu…
Odkiaľ je zdroj že toho zmrda chytili
jbp (jedna babka povedala) na Fb…tiez ma zaujima, ci je to overena info
Alebo jpp jedna pani povedala 😂... Ale no, som zvedavý kto sa ozve lebo väčšina ľudí čo tu je je ticho
Samko keby si takto kriticky a prezrievavo premýšľal keď ta fero ťahal za nos...no viacerí to potrvrdili tak ešte neviem aké chceš ďalšie dôkazy...policajnu zápisnicu alebo vyjadrenie policajného prezidenta ČR??
o tom rozhodne súd
ano jpp 😂 trosku som sa sekla haha
Neviem či by som to nazval jpp mám túto info priamo od člena ferovej rodiny
preto som sa pytala rano, ci je to potvrdene 🙂 super ak je to pravda…dufam, ze sa uvedomi…debilko
Vieme kedy je ? Prišiel by som
Keď to zistím dam vedieť tiež by som to rad pozrel haha
Skús prosím ťa bol by som ti vďačný aj do súkromných mi to môžeš napísať potom
Tak potom to cele malo zmysel. Dufam, ze mu tam vyspricuju anal pekne do cista 🥰
ja vam to jen navrhl 😂
Jagelku nezna nikdo vis kolik lidi tela to stejny nebo podobny?
tak si udelej research a pak neco pis
Cool.
úprimne, iné prípady ma bytostne nezaujímajú, čo ma zaujíma, je fero, preto mám skupinu o ňom
invite_members: Sonulka
Môže to byt toto?
Bez textu.
Chcel by som len dodat ze konanie je pravdepodobne v inej veci. Čo sa týka konania ohladom jeho podvodov to si asi este chvilu pockame
Každopádne na fera bol vydaný Europsky zatykač predtým ako ho chytili kto vie ešte čo všetko mal na rováši
Bez textu.
co ten datum vyhlasenia? ved asi cca v septembri sa objavilo na FB video z ceskej hospody, kde počachril majitela o kofolu, prisli tam aj ceski policajti…
Najprv bol vyhlaseny slovenský to bolo v tom dátume
európsky museli vydat teraz niekedy
posledne dni/týždne
mne dnes doslo potvrdenie o odstupeni pripadu do Piestan
asi sa to konečne nejak začalo spájať a skrz to vyhlásili europsky
dúfam že ho nepustia len tak
Jesus haha zase spravili tu chybu
Aby som Vás zasvätil oni sú dve obce na Slovensku s názvom Nižná
Jedna je v okrese Pieštany a druhá je v okrese Tvrdošín odkiaľ je Fero
To ne skrz to ale skrz to že mne sa škoda stala keď som býval ešte v PN
Aaa jasne oki
Lebo pri mojej exekucii na fera to pleskli exekútorke do pieštan presne kvoli tomu čo som písal
pin_message: pin_message
Hele, je opravdu zadrzeny? Me v pondeli jeste policie CR nepotvrdila - v mym pripade
Mal by byť zatknutý ano
20.11. idem na jeho súd tak vám poviem haha
kde bude? 😆
túto
Dolný kubín
ale to je len vo veci šoférovania pod vplyvom
ostatné sa ešte len bude no😂 akože vo väzbe bude asi dlhšie pokým prebehne všetko čo porobil
No to mi spomínal že išiel s kamarátom a že nabúral lebo pil
No ferovi v minulosti už vodicak zobrali
jaj že pôjde do väzby rovno myslíš ?
no väzba neni výkon trestu
ano, to som tiez pocula o tej buracke teraz par dni dozadu…najlepsie je, ze mne sa ponukal prist po mna v juni na letisko…ufff
väzba je že je obmedzený na osobnej slobode z dôvodu ze by mohol utiecť alebo ovyplvnovat svedkov do ukončenia vyšetrovania a ukončenia týchto veci
to tvrdil že nabúral svoje bmw za 100 000eur😂
Tomu ver M4 🤣
a potom sme sa dostali ku spisu a zistili sme že to bola škoda felicia rok výroby 2000
a patrila jeho otcovi
hahahaha
Aj to niečo rozprával zo škodou
mne hovoril iba o báve haha
A mne o Hyundai Tucson 🤣
a ako to je so sudom, ked sa tam nedostavi? ja mam info, ze jeho najblizsi este nevedia nic o tom, ze by mal byt zatknuty…par dni dozadu..
Tak sa to odročí
takisto na FB skupine sa to riesilo dnes/vcera ze asi nie je
Ja som volal s jeho bratom, ktorému povedali, že je
a že ho chytili v prahe
neviem to overiť na 100% 20.11. Vám poviem 😄
na 100%
aha okey tak super 👌🏽 dufam, ze s tym mladsim a nie starsim 😆 starsi je vraj druhy fero, resp naopak
Férovemu bratovi by som neveril :)
Ani nos medzi očami
no ak nie je chyteny tak to tam ani nemusis chodit 😆 to je podla mna posledne, kam on pride
Kľudne tomu never mne to je celkom jedno
ja mám od neho kopec info a vždy bolo všetko pravda
Poznám ich až moc dobre , oboch
noo treba byt konkretny…pretoze fero ma 2 bratov…a ten jeden z nich je normalny chalan, ktory akurat tak trpi, ze ma debila brata aj jedneho aj druheho
Teho čo sedel , ak vieš tak vieš
Nie je to ten
akože on ho nema rad ako väčšina ľudí tu okradol ich mamu aj jeho o love a ešte mu robil zle so
Ja viem , už ako maly chlapec bol cudný
Ponúkal mi hodinky
hustler od mala hahaha
Na ihrisku, všetci kukali aké rakety mal
Na ruke
no tak ten vraj sedel za podobne veci ci co…ale on ma este druheho brata a ten je normalny a viem, ze fero narobil problemy aj jemu…a je to neplnolety chalan, takze aj opatrne, co sa tu pise ☺️
kto je neplnolety?
Ferov mladsi brat, jeho starsi brat sedel
Nech robí čoho chce , jeden či druhý či tretí , je mi to jedno a je mi ľúto vás
Okradol vás
no neni neplnoletý ma 19
alebo 20 neviem teraz
a ano sedel ten starší
Sedel sedel
To on je ešte vecši výkvet
aha oki, moze byt ☺️ som myslela, ze je mladsi…kazdopadne jemu Fero tiez narobil problemy takze tak…
Koľko sedel?
To neviem
ani ja
Jeden z nich je Filip?
Ano ten mladsi
starsi sedel vraj viackrat, resp bol zadrzany, neviem, ale sedel asi raz alebo dva
Aspoň jednu vec neklamal. Raz mu povedal cez telefón ze ho neospravedlňuje to ze nepozná zákony
Never tomu, ze telefonoval s jeho bratom..predomnou vymyslel cely pribeh, napriklad to, ze jeho mladsi brat mu donesie kluce, ktore zabudol doma….predomnou s nim viackrat volal…ja osobne si myslim, ze s niekym ide v tom a ten niekto sa hra na jeho brata a podobne… samozrejme vsetko toto mam overene a vsetko, co mi povedal o jeho bratovi nebola pravda
Pokiaľ viem ma iba jedného brata
ma 2 bratov na 💯
Jakub
Je jeden
moze byt, Filip je ten druhy (mladsi)
Jjj tak ma brata Filipa tiež
Takze sú traja
Ale ten Kubo to je tiež masaker
ano 3
Tak uz ke na slovensku zadrzeny
nejake overene info? :) podla zatykaca vyzera, ze asi hej…neviem ho tam najst uz asi
Tak tak zatykač už na stránke ministerstva vnútra neni
invite_members: reazonabl3
invite_members: ****
Ahojte, len chcem podať info..dnes sme sa chystali na 1. Ferkov súd, no žial dnes mi informačné centrum súdu oznámilo že súd dnes nebude termín ešte nie je známy. Ale nemajte paniku ferko je stálne za mrežami.
Neviete niekto kto sa skryva za cislom
[redigovane cislo] ?
Bolo sucastou frantiskovho podvodu a co som zistil cislo asi patri spolocnosti direct auto. Takze mozno nejaky jeho komplic. Frantiskove cisla su vypnute ale toto cislo stale funguje.
toto cislo pouzival Fero…mam ho na whatsappe pod tymto cislo aj smsky, aj volania
Bez textu.
plus tieto dve, slovenske a norske
bohuzial v sms a volaniach neukazuje ci komunikacia bola zo slovenskeho alebo ceskeho
Koli čomu nebol súd?
Nevieme keďže nie sme účastníci konania😄
Veď ale vy odkial mate také info že Fero je vo väzbe.?
Už sa to tu rozoberalo viac krát nechce sa mi to opakovať stačí si pozrieť pár správ dozadu 😄
invite_members: s á r a
invite_members: Franta Baliga
Bez textu.
nový dátum pojednávania vo veci ohrozenia pod vplyvom návykovej látky
Feťák nech zhnije v tej base
Aha, na vyslechu policajt rikal ze je soud kvuli necemu jinemu s nim.
invite_members: .
invite_members: Luc Ka
invite_members: Matej Tschampa
zdravim tiež ma oklamal a to tak ze nemam anj na živobytie plus som prišiel o prácu ....
Oklamal ma o 6000€ ak hy niekto bol ochotný my pomôcť bol by som rád vďačný dakujem nemam uz ani na ucty pomalí ani an stravu mám strach
SK52 [redigovane cislo]
moje číslo účtu kto by bol skromný budem rád za každú pomoc
Prečo mi to príde ako taktika od ferkiho
:DDD
Myslím to vážne ja som snim mal skúsenosti v Čechách priamo v Prahe
Ok natoc video teraz že si to ty a povedz to na kameru
A sa ti ospravedlním
Chlap uštal
Na mňa zobral 7000€ musím 13 vrátiť tiež nemám pomali čo jesť ale práca sa dá nájsť vždy. Ok chápem prečo si to napísal, ale na druhú stranu pokým máš ruky nohy vieš to zvládnuť aj ty sám. Myslím si že viacery tu nemáme € na rozhadzovanie
Ano je my to ľúto a este je veľa ľudí aj v zahraničí a to nevravíme ešte o starších ľuďoch co su este v tom ze im to dakedy vráti
Jedine teraz čo ti možno vie pomôcť je trestné oznámenie. Tak ako sme spravili všetci. Ak niečo na neho máš nahlás to, čím nás bude viac, tým je väčšia pravdepodobnosť že sa to dorieši
Snažím sa každý deň ale bohužiaľ ani brigáda ani nič ale prežijem dáko 👍
Matej však natoč video , a hneď ti pošlem stovku
Kľudne aj 200 keď viem že ti to ma pomôcť
Tu mi niečo smrdí 😂😂
Kedy si zistil že ta ojebal ?
O 6000€
a bol si na policii?
On zistil maximálne že ma ruku vo vajciach , tu chlapcou neoklameš
Tu už sú ostrieľaný
Mňa o 11 000 a robotu mám aj čo jesť . Podal som trestné oznámenie a to som bol zaniesť aj do banky . Povedal som že ja to platiť nebudem a odvtedy mi nik nevolá
ano bol som nahlásiť
na akom odelení
spýtam sa kolegov
🙂
Posli čislo spisu
Ako som poslal aj ja
O par dní nato ako som mu ich poslal
akom odelení ?
spýtam sa kolegov
V Banske Bystrici
a ake meno podalo trestne oznamenie
?
dufam ze sa to vyrieši s nim čím skôr aj ked peniaze asi uz nikdy neuvidíme ...
Bez textu.
Toto pošli
ano to by bolo najlepsie diky samuel
Mám to u sesternici snou so to riešil všetko
😀
meno tvoje pri zapisnici
S ňou? A vypovedal si ty alebo ona
kto vypovedal
?
ja som sa len chcel sem pridat k skupine lebo som ties bol oklamany
nesedí mi tu niečo
Ok tak pošli len video že si to není ty, takých tu je viac
Trošku sa zamotáva 😂
To máš aj teraz tvár pri sebe ne?
zistim cez IP co za chlapca to je
Pýtam sa kedy dátum
Bez textu.
Bez textu.
Dátum ale Kamo
Kedy ta ojebal
Cca
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Aj ja som mladý 😂😂 a mám 27;😂
Mám 24
a oklamal ma 21.7 tento rok
Bez textu.
Senior 😂
Jagelka si z vás znovu robí picu 😀😀😀
Úplne 😂
Bez textu.
Kamarátovi povedal nech sa vyplače na komunikační aplikaci a on v pozadí niekde sedí 😂
Ano viem riešiť ale chcel som sa poradiť vždy sa v živote poradím ked mám takú možnosť
Ocko ho asi zas zachránil 😂
Bez textu.
To myslíte mňa ?
Hej no
Bez textu.
Bez textu.
😂😂😂😂😂😂😂
Ja som a sem pridal kvôli tomu aby som sa pridal k vám áno úprimne neviem riešiť daktoré veci preto sa vždy s takýmto niečim obraciam k sesternici
Prosim, admin toto už snáď stačilo
Kamo ak si mentálne retardovaný tak prepáč ale moc nám nepomôžeš, je mi ľúto ak ťa ojebal, ale hold, život ide ďalej
Ok prosím vyjebte ho zo skupiny
Typico
On nekeca
Bez textu.
Aj jemu ujebal obciansky 😀😀😀
Neviem ak si o mne myslíte ze si vymýšľam kludne odídem zo skupiny budem to riešiť zo sesternicou a s políciou sám chcel som si len poradiť od vas
Kamo ostaneš tu
Pohode aj to sa stáva
Ja mám 18 a tiež ma ojebal síce o menej ale ojebal
Ak si ten podľa tej fotky tak sa ospravedlňujem, ale prepáč kámo si podivín...
Odkiaľ si?
Chápem mrzí ma to
Ja som kokot ja som mu ho dal sám 😂 ale nečakal som že zroby toto
som z osrblia ale bývam často teraz v kremnicke pri BB
Hmm zaujímavé ale že máš original slovenský občianský a nie prisťahovalecký
Narodil som sa tu na slovensku 😁
Preco si mu dal občiansky 😀
Viem také čudné priezvisko
ale ďakujem ze sme v pohode 😁
Tak veril som mu chápeš . Poznali sme sa od 2 rokov
No nič, pošli niečo čo pomôže, ak ťa ojebal máš určite nejaké konverzácie niečo s ním, dosť to pomôže, čím viac dôkazov tým lepšie
Ty si bol pri tom dokonca keď ma Fero ojebal
Čo ti vlastne hovoril
To by ma zaujímalo
Ale chcem počuť ten príbeh ako niekto príde za mnou a ja mu dám OP
Ty si ten čo sme u teba boli doma ? Čo sa hral že ti pomáha a pritom sa ti dostal na účet ?
Jo
Občiansky nedávam nikomu ani nefotim pre vas som to spravil viem že ste vpohode a sme tu len kvôli jednej veci nak ten dement skončí tam kde patrí 👍
Bez textu.
Ja mam doteraz tvoje čislo
Že Matej od Fera 😂😂😂
😂😂
Tak dik do piči 😂😂
Tak vtedy ste boli ,,kamoši"
A ja ani neviem čo ste tam riešili 😂 videl si že jak som videl hráči komp tak som tam zapadol a do 6 rána hral 😂
A Fero teraz sedí ?
🤷♂️
Hej ale ako on prišiel za tebou, čo akoze s nim chcel robit
Inač to by ma zaujimalo
Crypto som chcel predať nuž je to moja sprostosť čo som spravil ale obkrutil si ma okolo prsta dobre
Jo to on vedel
áno, podľa mojich vedomosti je vo väzbe
Matej kedy ta ofajcil? Ja fakt dufam, ze to nebolo tieto dni, lebp vsetci dufame, ze uz sedi zmrd…a caka na svoj prvy sud…
inak ja mam 32 a tiez som mlada 😆
Pisal slm vyššie tento rok cez leto 21.7
Ahojte, mate info zo súdu?
No novinky sú poslala mi dnes exekútorka papier určite sa Vám bude páčiť 😂
Bez textu.
pozrite si poslednú vetu kto mu vypláca mzdu to je asi dostatočný dôkaz zatiaľ 😂
pin_message: pin_message
pin_message: pin_message
ferko už pekne pracuje v ústave na výkonu trestu
To znamená čo
Mne zas prišlo že do 7.1 mám vyplatiť 9075.85€ tak neviem no 😂😂😂
Za čo ?
No že je zavretý v base robí tam nejakú robotku a z toho mne pôjde mne na účet
A nevie sa koľko dostal v
Keď som bol naposledy v banke dať im to trestné oznámenie tak som povedal že ja to splácať nebudem ale očividne to nezobrali 😂
akože to určite neni cele skončené však tých trestných činov na krku kopec sa tam bude prikladať postupne
Ani sa nevie koľko ľudí ojebal ani nič ?
Mne mama povedala že sa dozvedela že síce sedí ale pekne na každého nakladá . Že on je neviniatko
Však a čo by si čakal hah že sa prizná ku všetkému ?😂😂
fero sa neprizná ani keby je na kamerách je vidno že to bol on tak on povie že to bola fotomontáž haha
Ako konkrétne myslíš rohotku? 😂
tak čo ja viem čo oni tam majú take že tam skladajú nejaké srobiky tam montujú alebo šiju nejaké veci 😂
a platia im tak 30e na mesiac
To mas rôzne , buď je v kuchyni alebo upratuje izby … a z toho čo zarobí 1/3 ide exekútorovi a ostatné ide na šetrenie a vreckové za ktoré si môže ísť kúpiť jesť do bufetu
tak tak ale za tie peniaze si tam moc toho nekúpiš
tam proste tak obyčajná pasta na zuby stojí že 15e
čiže asi tak
Tak závisí od toto čo robí a koľko odrobí
jo ale je to malo každopádne
A ešte som zabudol že nejaká časť ešte ide na úhradu nákladov výkonu trestu
Na mesiac 30€?? Nič moc no 😂
On im ešte musí platiť za to že tam sedí 😂😂😂
Nájom 😂😂
nuz nemyslím si že tam máš moc na výber moc 😂😂
moc zamestnavatelov tam neponúka hahahah
Dúfam že mu dali aspoň pracovnú zmluvu
Tak fajn . On pôjde sedieť tebe bude posielať peniaze a ja to budem asi musieť splácať sám 😂😂
akože to nema šancu splatiť
tak kto si ako zariadi tak ma no
ja som ho musel donútiť to podpísať keď som videl že už sa začína veľmi špekulovať
Čo podpísať ?
no zmluvu
s tým čo mi dlží
Jaaaaj
Ty si sa s ním stretol po Tom ešte ?
tak on na mňa si nebral pôžičky alebo tak to boli moje peniaze a my sme bývali dobrí kamaráti čiže ano
to je tak napisane, ze ani s magisterkym z molekularnej biologie nerozumiem, co to znamena 😆
V mojom prípade sa hneď priznal, aj povedal na čo minul peniaze
No rozprával som o vypovedaní na polícii možno niekedy treba prečítať aj kontext 😄
Mam v spise jeho výpoveď
Tak daj jeho výpoveď tu
Bez textu.
Bez textu.
😛😛😛Takze Feri je gembler ?
To som nevedel že ešte aj gembli
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Bez textu.
Ešte by aj mňa namocil do niečoho
Ťažko sa k tomu vyjadriť keď je väčšina vyčiernená😄
ja mám napríklad tiež jeho bankovú kartu s pinom :D
ale nahovno mi je kedže je v -
Mne dal cudziu
Ahojte, máte niekto priami kontakt na niekoho vyššie v slsp? Doteraz mi nestopli splátky a akurát mi došiel list od exekútora
Bez textu.
Slsp nič nerieši, oni neevidujú niečo skrz čo sa to pretiahne a jeb hneď exekutora jebnú
Bez textu.
Aj mne . Tak som volal do Slovenskej že mám piči ja to platiť nebudem a znova som im na mail poslal to trestné oznámenie čo som doniesol do slovenskej
Jebnutý
3 mesiace majú to trestné oznámenie a nevedia to stopnúť ako mi hovorili strašné čosi...
No nič, zajtra idem do Banky spraviť bordel
Len im daj
mám info z polície
Počúvame
volali mi, Jagelka ešte sedí ale má ísť na chvíľu von
každopádne jedna vyšetrovateľka v Kubíne rieši vraj väčšinu prípadov, obvinený už je a sedieť bude na 100%, čo sa týka vrátenia škody atď čo spôsobil tak to bude riešiť súd. Vraj aj Vám ešte bude volať lebo vraj bude mať teraz zas nejaký súd
dokopy vraj ojebal toľko peňazí že to jeden človek za jeden život by nikdy nezarobil bežným spôsobom. Čiže ešte aj to bude zaujímavé či vôbec niečo súd odpustí nám poškodeným čo sa týka splácania
Pekný kokot
Máš ešte niečo nové ?
Aj na daniach ojebaval
Mne tvrdil ze ma offshore v Dubaji
🤣🤣🤣
Mne zas je je aj manažér nejakých OF kurvičiek 😂😂😂
Aj mne
Mám známych strašne chcel byt s ními kamarat
Dokonca aj s jedným bol a Fero mu jebol 100€ za stretko len aby sa s ním stretol tak kamarat mu zobral 100€
Akože ona alebo on 😂
Normálne ľudí čo manažujú modelky
Haha to je v piči 😂
Ahojte, volal mi vyšetrovateľ ohľadom Fera. Potrebuje kontakt na poškodených ľudí ktorý budú chcieť to riešiť. V skratke čím viac nás je tým lepšie. Minule som tiež tu písal ohľadom tohto, ale teraz to už urgujú.
Hej skúste sa samovi poozývať nech si to pekne na polícii pospájajú a nagajdajú mu pekne nejaké roky ešte
pin_message: pin_message
@everyone viete mi prosím napísať o aké čiastky vás oklamal?
invite_members: Oliver Červeňak
invite_members: Leydi Jhoana Acosta
Jen pro info, teď jsem toho sráče viděl z tramvaje jak si vykračuje u zastávky Štěpánská (před ipakem), bohužel jsem neměl čas se k němu vrátit protože pospíchám jinam
ten kokot nesedí ?
škoda že nie som Praha
:D
Očividně ne, taky jsem se dost divil když jsem ho zahlédl, buď to byl nějakej hodně povedenej dvojník, ale určitě bych tenhle ksicht poznal správně 😂
Ma niekto info nové o ňom ?
Kurva a ako je možné vlastne že ten curak je vonku po tom všetkom čo urobil ?
viva la Slovakia, Fico tusim zmenil trestny zakon…jebnute, asi pojdem v pondelok aj ja na policiu nahlasit to moje…
To neni tým on spravil toľko picovin normálne mi to hlava neberie
Ostatný čo ? Neviete nové info ?
Haluz
Mam nove info
Typek mi napisal ktorého mám v priateľoch po cca 6 rokoch že jagelkovi požical 400€
Že ho už naťahuje a podobné pičoviny...
Pozvem ho do skupiny
invite_members: Ľuboš
Vitaj Lubos
zdar
toto by ma zaujimalo 😄
mne spominal ze sedel vo vysetrovacke par mesiacov
Hej no, teraz na Orave
dost pije aktuálne
On aj pil
Aj drogy, všiiicko
vravel mi ze je v Prahe ale to neviem potvrdiť
biele jasne
Jooj teším sa ak ho tam stretnem kedže sa tam sťahujem o pár mesiacov
Dostane druhý krát napiču 😂, ho dotiahnem za uši na tú policajnú stanicu kokota
Ak mi to dnes neposle tak zajtra zavolam tomu vysetrovatelovi a nech to riešia.
ale to kym oni vyriesia... vy to ako dlho riesite všetci?
Sa ani nedivím že v tom pokračuje, taký chorý človek sa nepoučí za pár mesiacov
Ja rok
Ale až posledného pol roka to rieši polícia
Predtým boli len malé prípady
takze pol roka nic?
vdaka aktualnym zakonom na Slovensku 400eur je nic
Polroka ho vypočúvali a zbierajú sa poškodený
Nemôžu ho odsúdiť len tak bohužiaľ
to bude trvat dalsi rok
ako u jebnutych na Slovensku
ja s nim volavam kazdy den
To nie ale má minimálne podmienku a týmto ju porušil
Haha čo také ti hovorí 😂
pisal som si s jeho spoluziaciov
spoluziackov
ta ho ale päť rokov nevidela takze nevie
my sme zeny balili akurat spolu
Ach jaaj
😂😂
klasika
co by chlapi spolu robili ze
zeny a futbal
Šak totok, daj vedieť čo ti zas napíše za výhovorku 😂
Inak povedané, keby má 20 litrov na účte, nepýta si 400€
poslem Ti na fb
niekto iny je v tomto aktívne zapojeny okrem Teba Samo?
Ja som bol chvíľu
nechcete sa s nim niekto stretnut tento tyzden?
S kým
s Ferim
:D
je tá možnosť
Kde je
ja sa s nim mam stretnut tento týždeň
??
vraj Cesko ale to neviem potvrdiť
invite_members: Zi HaD Ahmed
mas nove cislo na neho? mne dlzi 70€ ci kolko s urokmi je to uz mozno aj 1000€ ledze som nebankovka 😁😁
a nemate nejake cislo na policiu, kde mozem zavolat aj zo zahranicia? bohuzial nestihla som ist na stanicu…
a co sa tyka drog, tak tiez mozem potvrdit
mam cisla na dilerov aj
to mi netreba, tie sracky idu mimo mna..
ja s nim budem v piatok pravdepodobne
ake mas na neho cislo?
tel.cislo by som teraz neriesil
ako je to aktualne s trestnym oznamenim, co sa bude diat?
Ziadno 95% ľudí to nerieši
ty to chces riesit?
kolko z nas je tu uz zapojenych alebo sa chce zapojit?
Mám ho pici aj tak sa nič nevyrieši
jednému chalanovi vrátil peniaze akurat si s ním píšem
hm hmm
BanditAJ este tu niekto riesite nieco?
KatarinaK ako to dopadlo cele?
yesrrrr
ako označím admina?
Viktória
no som tu
bolo by dobre zúžiť ludi na tych ktory ideme nieco robit
teba tiez oklamal?
Mohli by sme aj FB aj komunikační aplikaci skupinu spravit kde nas bude povedzme 15 ale vsetci aktivni a všetci sa zapojime aj do oznamenia na policii kedze je vonku
invite_members: Zapadol Som
Ja som za
Bez textu.
Haha
Pozdravuj ho odomna 😉
kludne spravte prezdielam kludne
mozes mi napisat sukromnu správu?
ja som toto vravela uz pred 3/4 rokom, lebo je tu aj tak milion ludi, ktorym je to jedno…mne dlzi par korun sice, ale mohlo to dopadnut cele ovela horsie, keby som neprisla na vsetky tieto veci okolo neho…a nie je v pohode uz len z principu, aby si behal po svete akoby sa nic nedialo…😳 takze tiez sa chcem zapojit, ale mam pocit, ze sa to furt toci okolo toho isteho…mal sa mi aj nejaky vysetrovatel ozvat cez Samuela a nic sa nestalo
hm hmm
mozes napisat sukromku
@nevimnevimnevim
nemyslím si že ľudia na to až tak kašlú ja viem o dosť ľuďoch čo to riešilo
skôr kašle na to polícia xd
ale to neznamená že sa treba vzdať ak stále bude niečo tak budú nútení s tým niečo robiť
Myslím si že zbytočne jeho ocinko vytiahne z čohokoľvek
aký ocinko xd
však on robi stavbára v nórsku čo ja viem
to je akože ta vplyvná osoba?
a podla danoveho uradu, ani nezaraba bohvie co…teda ak neodrbaba norsky stat samozrejme…
no policia by sa tiez mohla rozhybat, akoze par ludi odrbal o 20k a podobne, a to ak nestaci tak ja fakt neviem…
tak on ma peniaze z ojebov
to asi moc nedeklaruje
hahaha
jeho foter? ja si inak myslim, ze fero odrbaval aj v norsku, niekto to tusim spominal…minimalne viem, ze cez sprostredkovanie prace..o tom vysiel aj clanok v novom case
Áno to je real , jeho tatko je poloboh
Jj on je jebnuty toto nenapadne hocikoho
ten článok bol o ferovi nie jeho otcovi
ano ano, o Ferovi
a ako to súvisí ale s tým o čom sme si písali? xd
tak niekto tu pisal, ze ho foter vytiahne z hocicoho a ja som len napisala, ze jeho otec podla danoveho uradu vela nezaraba…ak teda neosiera a nerobi na cierno…
jaaaj to bolo k tatinovi
jasne ja že o ferovi hovoríš toto
oki oki
invite_members: Incan Nes
invite_members: Kyrochka
O chvilu zacne sezona festivalov ,tak Feri rozbehne zase biznis s listkami, prosim upozornite kamosov 😃
Bez textu.
Fero pokračuje vo velkom v Prahe
Za posledný týždeň mi napísali random traja ľudia. Ak Vám to nebude vadiť budem vytvárať potom ešte jednu skupinu kde budu ale len ľudia overený aby sme mali istotu že neni jagelka v skupine
V tejto skupine ostanem samozrejme tiež. Na info je to ok, ale citlivejšie veci proti nemu treba riešiť len s tými čo reálne to riešiť chcú. Lebo potom zbytočne toto sa cele tu rieši keď sa nič nerobí
Snáď chápete môj postoj
Okej pohode
Jasne choďte do toho máte moju plnú podporu
Bez textu.
nov 2025😂😂😂
je niaka nová stránka na neho ?
stránka všeobecne s podvodníkmi 😂
pozrime kam to náš ferko dotiahol haha
však ale to už davno vieme že kam
či máš čosi nové ?
vôbec nie
a nevieme čo je s ním ?
či sedí alebo je vonku?
pokiaľ viem je na slobode v čechách to je všetko čo viem
pin_message: pin_message
blizi sa sezona festivalov, takze tipujem, ze sa bude premetat z jednej strany na druhu…sa nedokazem na to video ani pozerat, mi je zle z neho ako sa tvari, ze on nic…
Bez textu.
spravil som príspevok ohľadom tej novej skupiny čo som písal. Prosím ak tak o kontaktovanie zo strany ľudí ktorý reálne to idú riešiť. Keby všetkých 85 členov čo je v skupine sa ozve v daný čas keď bol zadržaný, mohol tam doteraz sedieť...
invite_members: Paulina Kovalíková